Terra Bite publikuje nowy materiał EP

Katowicki zespół Terra Bite wypuszcza drugi singiel ze swojej EP-ki ! „Puppet” to mocny gitarowy utwór, którego musicie posłuchać !

Mieliśmy przyjemność posłuchać całej EP-ki Terra Bite jeszcze przed jej premierą. Dostała od nas bardzo pozytywną ocenę. Teraz Wy macie okazję krok po kroku poznać ich nowy materiał, który zarejestrowany został w 2015 roku w MAQ Records. Półfinaliści VI Edycji Must Be The Music zdecydowali się publikować jeden utwór co tydzień na portalu YouTube.

A oto on ! „Puppet” ! :

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=-_emwnpk3NU[/embedyt]

„Długo czekaliśmy na możliwość podzielenia się nowym materiałem. Jesteśmy bardzo ciekawi reakcji ludzi na muzykę, którą robimy obecnie z damskim wokalem.” mówi perkusista zespołu – Coyote
Zespół dostaje generalnie pozytywne opinie, jednak jak to bywa zawsze znajdzie się ktoś, kto wyrazi swoją krytykę. Muzycy Terra Bite również wypowiedzieli się  w sprawie modnego ostatnio tematu „hejtingu„.
„My również mamy swoich hejterów. Ba, są ludzie dla których dołożenie nam jest jednym ze stałych planów dnia. Osobiście jestem dumny, że potrafimy wywołać taką reakcję – a takim ludziom pozostaje tylko współczuć i życzyć jakichś kolegów, pracy, pasji… cokolwiek, co pozwoli im polubić własne życie”
a1
Zespół Terra Bite

 

A jak Wam się podoba nowa produkcja Terra Bite ? Ja czekam już z niecierpliwością na kolejne dokonania zespołu. Co ciekawe, Lucia – wokalistka zespołu, zdradziła że pracują nad kolejnymi utworami również w języku polskim i jeszcze w tym roku będzie można je usłyszeć.
Tutaj możecie śledzić kolejne pojawiające się utwory Terra Bite : https://www.facebook.com/events/1010672479014579/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *