To będzie najprawdopodobniej najbrutalniejszy album w ich historii

Dziś swoją premierę ma nowy album chyba najbardziej cenionej grupy heavymetalowej w Polsce – Acid Drinkers! Na swoim koncie mają już 16 albumów – w tym dwie tribute. Czas dołączyć do tego zestawienia kolejną 17-tą pozycję – Peep Show
acid-drinkersKwasożłopy serwują fanom mocny i szybki materiał, którą nawiązują do takich albumów, jak Infernal Connection, czy Are You a Rebel. Świetnie przyjęty singiel „Become a Bitch” potwierdza niezawodną formę zespołu. Utwór zadebiutował na 16. miejscu Listy Przebojów Trójki. Zespół udostępnił album „Peep Show” za darmo w Internecie [posłuchaj]

„Peep Show” to w rozwinięciu Paralysing, Expansive, Energetic, Power Show, co w kilku słowach bardzo dobrze oddaje charakter materiału na krążku.

Na tym albumie nie bierzemy jeńców zupełnie! To będzie najprawdopodobniej najbrutalniejszy album w naszej historii. Postawiłbym go mniej więcej koło stalowych wersetów, czyli “Verses of Steel” lub “Infernal Connection” – komentuje Titus.

Płytę będzie można usłyszeć na żywo podczas jesiennej trasy koncertowej.


Album „Peep Show” został wydany przez wytwórnię Makumba Music prowadzoną przez osoby związane z Acid Drinkers. Materiał został nagrany w Perlazza Studio, za mix odpowiedzialny jest Jacek Miłaszewski.


Zajrzyj tu:

Sklep Muzykoholicy: https://muzykoholicy.teetres.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *