[PREMIERA] TRANSGRESJA z nowym klipem do utworu „FAKTORIA”

Autorzy jednej z najmocniejszych płyt ostatnich tygodni i nowi muzycy w stajni SP Records – Transgresja – prezentują nowy klip!


Debiutancki album „Brak Równowagi” zespołu Transgresja ukazał się 15 marca 2019 nakładem SP Records. Płyta ta, przyjęta entuzjastycznie przez recenzentów i słuchaczy, to niewątpliwie jeden z najmocniejszych debiutów tej wiosny.

Właśnie ukazał się kolejny, drugi już singiel, promujący wydawnictwo – „Faktoria”. To niezwykle osobista narracja autora tekstów i wokalisty Pawła Gładysza, która tym razem zabiera nas w świat „masowej linii produkcji”. Świat zamkniętych w swoich rolach jednakowych postaci, niczym produkowanych z jednej matrycy, manekinów. Narzucane schematy i wewnętrzna frustracja wymuszają walkę o zachowanie osobistej tożsamości i indywidualności.Utworowi towarzyszy teledysk, utrzymany w charakterystycznej konwencji, koresponduje on z treścią utworu.

Transgresja intensywnie promuje swój debiut fonograficzny – nie tylko singlem i teledyskami, ale także podczas koncertów.

Spektakularny, koncertowy wizerunek zespołu wykorzystujący farby fluorescencyjne, lampy UV oraz lasery nieodłącznie jest związany z warstwą liryczną ich utworów.Koncerty Transgresji to porywające show o wyrazistym, metalowym sznycie, z obecnymi wpływami elektroniki i rocka alternatywnego. Obecnie zespół koncertuje w ogólnopolskiej trasie z legendą polskiego metalu, Hunterem.

Najbliższe koncerty:
21.03 – Gomunice – Bogart/Hunter + Transgresja
23.03 – Kraków – Zaścianek/Transgresja + 8 Lat w Tybecie
28.03 – Lublin – Graffiti / Hunter + Transgresja
29.03 – Warszawa – Progresja/Hunter + Transgresja
30.03 – Białystok – Zmiana Klimatu/Hunter + Transgresja
13.04 – Poznań – U Bazyla/ festiwal 4 Pory Rocka 2019


Zobacz więcej:

Facebook 

Instagram

You Tube