,,Tysiąc szkieł” od Ola Igboaka już w sieci!

OIA IGBOAKA prezentuje nowy teledysk. Klimatyczna, soulowa ballada „Tysiąc szkieł” to subtelny, unikatowy wokal, do którego przyzwyczaiła nas wokalistka, ubrany w ascetyczną formę. Prostota, która oczarowuje i wobec której nie da się przejść obojętnie.

oia

„Tysiąc szkieł” to piosenka, której nie można odmówić intymności. OIA IGBOAKA wyciąga dla nas metaforyczne szkła, chowane w pudełku. Zmysłowa melodia, pełna wokaliz, jest tłem dla tekstu – jednego z pierwszych napisanych na debiutancką płytę „Wyspa”.

Melodia i słowa refrenu spadły na mnie znienacka i wbiły się w głowę” – mówi OIA. Kolejny raz w odważny i emocjonalny sposób opowiada o bliskości, noszonych bliznach i urazach, a także – wewnętrznych blokadach i ich uwalnianiu. “To piosenka o głębokiej przyjaźni, relacjach z partnerem, z rodziną”. Utwór zaczyna się od słów: „Zaklejone taśmą usta przemówiły serca głosem„. I tym głosem, z głębi serca, przemawia do nas OIA IGBOAKA.


Zobacz poprzednie single OIA IGBOAKA z debiutanckiej płyty „Wyspa”!


Minimalistyczny teledysk – dzieło Black Tree Studio z Krakowa, pokazuje wokalistkę z innej strony. To obraz pełen naturalności, z pewną dozą powagi. Skromna oprawa wizualna to jedynie kanwa dla pełnego emocji tekstu artystki.

2 grudnia ukazał się debiutancki krążek piosenkarki – „Wyspa” (dostępny m in. na iTunes, Spotify i na empik.com). Mieszanka popu, soulu i lekkiej elektroniki to wnikliwy zapis obserwacji współczesności, własnych doświadczeń i głos z pokolenia millenialsów. Za ponadprzeciętne teksty, jak i całą muzykę odpowiada kryjąca się pod pseudonimem OIA IGBOAKA songwriterka, kompozytorka i wokalistka.

Źródło: materiały prasowe

Już niedługo na naszym fanpeag’u będzie można wygrać płytę „Wyspa”!

Aby nie przegapić konkursu – obserwuj nas

 

 

 


OIA: https://www.facebook.com/oiaartist

iTunes: https://itunes.apple.com/pl/album/wyspa/id1170624507?l=pl

Empik: http://www.empik.com/wyspa-oia,p1133788634,muzyka-p


Portal Muzykoholicy.com objął patronat medialny nad płytą OIA – „Wyspa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.