Premiera utworu Proceente & Bleiz „Aloha-Grill” (mr. Onte remix) VIDEO!

Proceente & Bleiz – Aloha-Grill (mr. Onte remix)

Teledysk możecie zobaczyć poniżej:


Album Proceente & Bleiz „Aloha-Grill” był od dłuższego czasu niedostępny w sprzedaży, limitowana reedycja specjalna (250 egzemplarzy) to wyjście naprzeciw oczekiwaniom fanów słonecznych dźwięków i miłośników rapu. Nowe wydanie zawiera dwa premierowe utwory oraz remix tytułowego numeru „Aloha-Grill”; płyta dostępna jest w formie wytłoczonego cd w klasycznym jewelboxie z 28-stronicową książeczką.

Proceente i Bleiz to szefowie wydawnictw Aloha Entertainment i Grill-Funk Records. Dwaj niepoprawni zajawkowicze, zasłużeni hip-hopowcy, stali bywalcy festiwalu Hip Hop Kemp postanowili połączyć siły i stworzyć album idealny na wakacje.

„Aloha-Grill” to słoneczny, bogaty w treść i pełen hip-hopowej zajawki materiał. O słoneczne, teksańsko-kalifornijskie brzmienie płyty zadbali mr.Onte, Funk Monster, O.S.T.R., Eten oraz Chmurok. Na płycie pojawiają się znakomici goście; wokaliści Jazzy, Basia eM oraz Cywinsky, na płaszczyźnie rapowej gospodarzy wspierają Sarius, Ninja z Okolicznego Elementu, Łysonżi Dżonson oraz Kuba Knap.

Miksem całości zajął się Karol „Dzieciak” Smyk, a cały materiał zmasterował Steva Corrao w Nashville w USA.


Zamów płytę Proceente & Bleiz „Aloha-Grill” na www.alohasklep.pl/plyty-muzyczne/579-alohagrill.html

Subsrybuj AlohaEnt na Youtube —> https://www.youtube.com/channel/UCbYcZLvkfghFe8U0_A_sK-w

Proceente na fb: https://www.facebook.com/proceente40
Bleiz na fb: https://www.facebook.com/bleizup
mr. Onte na fb: https://www.facebook.com/misteronte
Aloha Ent. na fb: https://www.facebook.com/AlohaEnterta...
Grill-Funk Rec. na fb: https://www.facebook.com/grillfunk

Łukasz Borys

- Mazur z krwi i kości - odkrywca nowych niebanalnych kawałków - maniak list przebojów - bloger – www.obliczamuzyki.blog.onet.pl - amator piłki nożnej i biegania - początkujący polityk - do bólu uparty i dociekliwy - niespotykanie artystyczna dusza... towarzystwa - bywa rozważny i... romantyczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *