Venflon przedstawia klip do singla „Obcy”

Zespół Venflon zaprezentował kolejną niespodziankę. 23 listopada
venflon-2br. odbyła się bowiem premiera teledysku do utworu „Obcy”. Co ciekawe, do udziału w klipie grupa zaprosiła… jednego spośród swoich najstarszych fanów. 


„Obcy” to nagranie reprezentujące promowany podczas koncertów album o tytule „Sztuka Upadku”. Warto nadmienić, iż formacja występowała niedawno u boku Nocnego Kochanka i Kabanosa.


Teledysk przedstawia niezwykle żywą i prawdziwą historię człowieka, który nie potrafi nadążyć za ewoluującą nieustannie rzeczywistością. W konsekwencji zostaje on brutalnie wypchnięty poza nawias społeczeństwa nieuznającego takiego nieprzystosowania. Ta sytuacja bez wyjścia jeszcze pogłębia wyobcowanie głównego bohatera, a nas, widzów, skłania do myślenia.


W rolę tytułowego „Obcego” wcielił się pan Bogdan, dziadek jednego z naszych znajomych – opowiadają muzycy. – Cały czas namawiał nas do wydania materiału na vinylu, żeby mógł jej słuchać na swoim patefonie, który to jak opowiadał kupił kiedyś od cygana domokrążcy. Oczywiście nie obyło się bez incydentów. W czasie kręcenia scen w metrze ekipą najbardziej interesowali się bezdomni oraz policjanci. Nasz reżyser, Dawid, jest człowiekiem z dość charakterystycznym zarostem, przez co panowie policjanci brali go za terrorystę.Venflon pojawił się na rynku muzycznym w 2003 roku. Na swoim koncie ma już udział w programie „Must be the Music” oraz takich festiwalach, jak Woodstock czy Hunterfest. Członkowie zespołu parają się niecodziennym połączeniem melodyjnego metalu z wpływami grunge’u oraz stronera, co stało się ich cechą charakterystyczną oraz powodem zdobycia wielu fanów.


W skład grupy wchodzą: Maciej Ornoch (wokal), Witold Danecki (gitara, wokal), Radosław Modro (gitara), Maks Malinowski (bas), Maciej Duszak (perkusja).


Zajrzyj po więcej:

Venflon na Facebooku

Venflon na YouTube

strona oficjalna


venflon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.