[PREMIERA] Video – Nie Obchodzi Nas Rock (EDYCJA SPECJALNA)

video-newsAlbum „Nie obchodzi nas rock“ to edycja specjalna płyty wydanej premierowo w 2011 roku. Trylogia to dobry schemat dla rozrywki. Gwiezdne Wojny przychodzą trójkami, Władca Pierścieni dzieli się na trzy części – Sienkiewicz ubiegł wszystkich. W 2017 roku obchodzimy 10-lecie istnienia VIDEO. Dlatego wydawało nam się, że fajnym prezentem dla naszych fanów będzie ponowne wydanie naszych 3 płyt. Nowi fani mogą przy tej okazji sięgnąć po poprzednie krążki, starzy – uzupełnić brakujące zbiory. Ale tak, jak mówimy, mogło nam się tylko wydawaćmówi wokalista zespołu Video, Wojtek Łuszczykiewicz.


Wznowiona płyta „Nie Obchodzi Nas Rock” zawiera oryginalny album plus kilka tradycyjnych bonusów.

Zespół wybrał akustyczne wersje piosenek z telewizyjnych i radiowych programów („Środa Czwartek”, „Papieros”), alternatywną („UV400”), która pierwotnie nie znalazła się na płycie oraz cover („Jeżeli kochać to nie indywidualnie”), który wykonali na festiwalu w Opolu.


Życzymy wszystkim smacznego i przy okazji, po 10 latach od naszego debiutu, na powracające pytanie „czy naprawdę nie obchodzi nas rock?” z czystym sumieniem odpowiadamy: to naprawdę najprawdziwsza nieprawda!mówi Wojtek Łuszczykiewicz. 


Tracklista:

1. Nie obchodzi nas rock
2. Papieros
3. Środa czwartek
4. Piątek
5. Sorry
6. UV 400
7. Aldente Spianato Animale Et Grande…
8. Szminki róż
9. Fantastyczny lot
10. Asele
11. Olewam

Bonus Tracks:
12. Jeżeli kochać – Opole 2010
13. Papieros – wersja akustyczna
14. Środa czwartek – wersja akustyczna
15. UV 400 – alternative


Płyta dostępna tutaj:

https://UmusicPL.lnk.to/9Zfs5


Zajrzyj po więcej : 

Video na Facebooku

Strona WWW

#ROZMÓWKA z WOJTKIEM ŁUSZCZYKIEWICZEM


video-news

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.