Wojtek Jackowiec przyznaje, że „Życie to gra”

Pochodzi z Tarnowa i swą karierę muzyczną wiązał początkowo wyłącznie z grą na gitarze. Jest wojtek-jackowiecwokalistą, uczestnikiem tegorocznej edycji programu „Must be the Music” i właśnie ukazał się teledysk będący ilustracją jego debiutanckiego singla. 29 listopada br. Wojtek Jackowiec zaprezentował bowiem klip do utworu „Życie to gra”.


Nagranie „Życie to gra” jest efektem współpracy z wytwórnią Camey Records. Warstwa muzyczna stanowi uniwersalne połączenie popu i rocka. Zdjęcia do teledysku wykonano w gwarnym i klimatycznym centrum Warszawy.


 


Wojtek Jackowiec ma swoim koncie między innymi współpracę z Wojciechem Klichem. Wśród swych największych inspiracji artystycznych jednym tchem wymienia takich wykonawców, jak Dire Straits, Pearl Jam, Bon Jovi, Eric Clapton, Sting czy legendarny Johnny Cash. Ostatni ze wspomnianych artystów odegrał w karierze młodego wokalisty kluczową rolę, gdyż to właśnie jego przebój został zaprezentowany przez Wojtka podczas castingu do muzycznego show.


Mimo iż muzyk czerpie z dorobku swych mistrzów, chce uniknąć powielania ścieżek, którymi podążali. Pragnie, by jego twórczość wyróżniała się charakterystycznym, rozpoznawalnym brzmieniem.


Chciałbym zostawić coś po sobie. Jedną z tych rzeczy są nasze dzieci, ale artysta ma możliwość zostawić coś jeszcze. Dzieckiem artysty jest jego dzieło, pomnik jego ciężkiej pracy – przyznaje.


Zajrzyj po więcej:

Wojtek Jackowiec na Facebooku


wojtek-jackowiec-2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.