Premiera woodstockowego wydawnictwa Domowych Melodii

Już dziś, tj. 30 listopada 2017 roku, odbyła się premiera kolejnego wydawnictwa CD/DVD z 23. Przystanku Woodstock. To nowy album zespołu Domowe Melodie, z koncertem zarejestrowanym na Dużej Scenie podczas tegorocznej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

Płyta jest już dostępna na stronie Siemashop.pl oraz w dobrych sklepach muzycznych.

Kilka słów Jurka Owsiaka o muzyce Domowych Melodii:

Wychowałem się na makatkach. Były w niezliczonej ilości miejsc, jako ważny element tekstu, rysunku, czyli całej życiowej treści. A te były sto procent trafione i prawie zawsze z życzeniami wszelkiej pomyślności i dostatniego życia. I czy to było „smacznego”, czy „dobrego dnia”, czy puszczenie oczka do małżeńskiego szczęścia, to zawsze i wszędzie kojarzyło mi się z takim zastygłym na wieczność makatkowym dobrobytem i uśmiechem. A do tego niezliczona ilość fruwających gołębi, serduszek i wijących się róż – takie makatkowe szczęście.
Przed Wami Domowe Melodie z całym tym szczęściem, dobrymi życzeniami, ulotnością i miłością bez granic. Dla Was, teraz, z Najpiękniejszego Festiwalu ŚwiataPrzystanku Woodstock! I kiedykolwiek nie spojrzycie na ten równo wyrysowany, wymodelowany zgodnie ze sztuką i wycentrowany makatkowy motyw, zawsze po wysłuchaniu tej płyty i po obejrzeniu tego DVD w Waszej głowie przeleci niezwykła moc barw i wręcz kosmicznego pyłu, przekazana przez trojkę czarodziejów podglądających świat po swojemu, z puszczaniem „perskiego oczka” do każdego, kto zasłucha się w ich niebywałe głosy.
Moi Drodzy, przed Wami absolutny muzyczny brylancik i piękność, która trafi w Wasze zmysły, zwłaszcza kiedy po ciężkim dniu wrócicie do domu, aby zjeść talerz zupy i rozkoszować się drugim daniem.
Ta ich DOMOWA rzeczywistość popłynie z Wami w dalekie światy wyobraźni i dobrego samopoczucia. Gdyby ta muzyka była pastą do zębów, to byście ją zjedli!

fot. Fundacja WOŚP

Tracklista CD/DVD:

1. Zapowiedź
2. Łono
3. Brzydala
4. Zbyszek
5. Kołtuna
6. Jacósiu
7. Tu i Teraz
8. Wilkiem
9. Ścisz to
10. Rio
11. Pamiętam
12. Grażka
13. Jajo
14. P. Prezydencie
15. Techno
16. Gaduła Jurka
17. Buła

Dodatki DVD:
Slideshow

Zajrzyj po więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.