Premierowa piosenka Dagmary Bryzek

Wiosenny deszcz” to debiutancki singiel Dagmary Bryzek – młodej aktorki i wokalistki znanej m.in. z serialu „Korona królów” i występów w programie „Jaka to melodia„.

Kompozytorem muzyki jest Marcin Nierubiec, który współpracował z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej, jak Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Krzysztof Kiljański, Doda, Izabela Trojanowska i Urszula

Słowa napisał znany fotograf modowy i portretowy Michał Gromada. Za produkcję muzyczną i za solówkę na saksofonie odpowiada Marcin Świderski. Na gitarze akustycznej i basowej zagrał młody wirtuoz Janek Pentz. Autorem czarno-białego teledysku jest Marcin Petrus

Wiosenny deszcz” to utwór, który porusza tematykę rozstania, samotności i bliskości. Zadaje pytanie, jak to jest tęsknić za czymś, czego już nie ma i nie wróci.„- mówi Dagmara Bryzek.

W czasach gdy wiele rzeczy dzieje się szybko i powierzchownie są też tacy, którzy tęsknią za prawdziwym uczuciem. To dla Nich jest piosenka „Wiosenny deszcz„, którą specjalnie skomponowałem dla Dagmary do pięknych słów Michała Gromady. – opowiada Marcin Nierubiec, kompozytor piosenki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.