Proceente udostępnia klip „Głodny” oraz uruchamia preorder płyty „Cytrynychmielecebede”

Proceente udostępnia klip „Głodny”, prezentuje tracklistę i okładkę „Cytrynychmielecebede” oraz uruchamia preorder płyty.


Proceente prezentuje klip „Głodny”, singiel zapowiadający najnowszą płytę rapera pt. „Cytrynychmielecebede”. Muzykę w kawałku wyprodukował Mayor, całość zrealizował, zmiksował i zmasterował Dzi3ciak w Honolulu Studio. Za video odpowiada ekipa Dobrekino Studio.


Proceente – Głodny (prod. Mayor):

 


Wraz z premierą nowego singla na www.alohasklep.pl wystartował preorder albumu „Cytrynychmielecebede”. Płyta ukaże się 6 sierpnia nakładem wytwórni Aloha Ent. Wydanie kolekcjonerskie CD w super jewelbox i ręcznie numerowanej obwolucie zostanie wytłoczone w limitowanym nakładzie 350 egzemplarzy, zestaw zawierać będzie m.in. ekskluzywny dodatek w formie komiksu „Cytrynychmielecebede” autorstwa Szawła Płóciennika.Proceente „Cytrynychmielecebede”

Proceente
 zaledwie kilka miesięcy po ukazaniu się albumu „Dziennik 2020” powraca z kolejnym projektem muzycznym. Raper nie próżnował przez ostatnie tygodnie i wykorzystał okres lockoutu na pisanie tekstów oraz nagrywanie nowych utworów. Efektem twórczych zmagań szefa Aloha Ent. w Honolulu Studio jest spontaniczny w zamyśle, ale dopracowany w treści i formie album „Cytrynychmielecebede”. Tytuł jest nieprzypadkowym follow up’em do płyty „Zupynalefkisplify” i sugeruje, że Proceente powrócił do miejsca, gdzie hip-hopowa sielanka miesza się z codzienną walką o przetrwanie. Proceente opisuje przede wszystkim swoje emocje, balansując od wątków osobistych po refleksje związane z obecną sytuacją w Polsce i na świecie. Raper komentuje rzeczywistość z charakterystycznym dla siebie gorzkim poczuciem humoru, przeciwstawiając fatalizm wrodzonemu optymizmowi, a wyższe wartości instynktowi samozachowawczemu człowieka żyjącego w miejskiej dżungli.


Za większość produkcji muzycznych na płycie odpowiada Mayor, beatmaker z którym Proceente współpracował przy swoich ostatnich dwóch projektach. Swój wkład w warstwę muzyczną albumu mają także Metro, Quiz, Jorguś Kiler i Panama Pogo. Gościnnie w utworach pojawiają się Mały Esz, Emazet, Bleiz, Hukos, Masia, Cywinsky oraz Emil G. Bogactwo treści oraz dojrzałość stylu sprawiają, że materiał nadaje się do słuchania w każdych okolicznościach i z pewnością na długo pozostanie w sercach odbiorców. Realizacją wokali, miksem oraz masteringiem całości zajął się w większości Dzi3ciak. Zdjęcia do poligrafii wykonał Tomek Karwiński, za projekt graficzny odpowiada Zuza Szok. 


Wydanie kolekcjonerskie CD w super jewelbox i ręcznie numerowanej obwolucie jest dostępne przedsprzedaży w limitowanym nakładzie 350 egzemplarzy. Do płyty dołączony jest dedykowany komiks „Cytrynychmielecebede” (16 stron) oraz zestaw wlepek. Dodatkowo w dniu premiery nabywcy wydania specjalnego otrzymają link do pobrania płyty „Cytrynychmielecebede” w formacie mp3.


PŁYTA PROCEENTE „CYTRYNYCHMIELECEBEDE” + GRATISY:
https://www.alohasklep.pl/pl/p/PLYTA-PROCEENTECYTRYNYCHMIELECEBEDE-GRATISY-PREORDER/419

ZESTAW PŁYTA PROCEENTE „CYTRYNYCHMIELECEBEDE” + PŁYTA „ZUPYNALEFKISPLIFY” GRATISY:
https://www.alohasklep.pl/pl/p/ZESTAW-PLYTA-PROCEENTECYTRYNYCHMIELECEBEDE-PLYTA-ZUPYNALEFKISPLIFY-GRATISY-PREORDER/420

ZESTAW PŁYTA PROCEENTE „CYTRYNYCHMIELECEBEDE” + T-SHIRT KOLOR CZARNY + GRATISY:
https://www.alohasklep.pl/pl/p/ZESTAW-PLYTA-PROCEENTECYTRYNYCHMIELECEBEDE-T-SHIRT-KOLOR-CZARNY-GRATISY-PREORDER/422

ZESTAW PŁYTA PROCEENTE „CYTRYNYCHMIELECEBEDE” + T-SHIRT KOLOR BIAŁY + GRATISY:
https://www.alohasklep.pl/pl/p/ZESTAW-PLYTA-PROCEENTECYTRYNYCHMIELECEBEDE-T-SHIRT-KOLOR-BIALY-GRATISY-PREORDER-/421


Dowiedz się więcej:

Utwór w serwisach cyfrowych: https://id.ffm.to/proceenteglodny

Facebook:  https://www.facebook.com/proceente40

Instagram: https://www.instagram.com/proceentealoha/?hl=pl

Strona www: http://www.alohaentertainment.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.