Projekt crowdfundingowy zespołu Folya

Zespół Folya nie zwalnia tempa. Udowadniając, że muzyka to nie tylko zbiór dźwięków i słów, ale też doskonała metoda na otworzenie serca i podanie pomocnej dłoni drugiemu człowiekowi, 3 grudnia br. muzycy zagrali koncert charytatywny na rzecz  małego Gniewka. Inną ważną inicjatywą zainicjowaną przez grupę jest tak zwany projekt crowdfundingowy związany z wydaniem drugiej płyty formacji. 


Gniewko urodził się 4 września 2015 roku w Lublinie. Chłopiec zmaga się ze złożoną wadą serca (AVSD, TGA, zespół prawostronnego izomeryzmu, pojedyncza komora) oraz niedorozwojem nerwów wzrokowych. W reakcji na tę straszną chorobę wykradającą dziecku normalne dzieciństwo muzycy postanowili zawalczyć w imieniu tego bezbronnego życia. Zagrali zatem darmowy koncert, aby pomóc podopiecznemu Fundacji Avalon. Więcej na temat Gniewka można przeczytać TUTAJ.


Jeżeli zaś chodzi o plany artystyczne zespołu, oscylują one wokół prac nad kolejnym wydawnictwem.  Zorganizowano zatem akcję crowdfundingową polegająca za zebraniu środków pozwalających na nagranie i wydanie krążka „W nieskończoność”. Wystarczy zajrzeć na stronę https://wspieram.to/FOLYA_W_NIESKONCZONOSC  i wybrać nagrodę, którą chcemy otrzymać w zamian za datek przekazany na ten cel. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na dokończenie nagrań, profesjonalne zmiksowanie i mastering oraz publikację materiału w tradycyjnej wersji, na płycie CD. Premierę krążka przewidziano na przełom lutego i marca roku 2017.Zajrzyj po więcej:

Folya na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.