Projekt Kolorofonia opublikował kolejny teledysk – „Uśmiech”!

Kolejny teledysk, którym KOLOROFONIA promuje swój wydany w lipcu ubiegłego roku debiutancki album „PODZIEMNY KANAŁ, CO PROWADZI NA WOLNOŚĆ”, powstał do kawałka zatytułowanego „Uśmiech”.


Klip ten powstał w odpowiedzi na wyjątkowo przychylny odzew, zarówno ze strony słuchaczy, jak i rozgłośni radiowych do których trafił ten utwór, a jego pojawienie się na kilku listach przebojów oraz sukcesywny awans uwieńczony pierwszym miejscem tylko przyśpieszyły decyzję o konieczności jego powstania.


Videoklip możecie obejrzeć poniżej:

Muzyka: Albert „TONTON AL” Toruński / Słowa: Michał „KOLO” Kisielewski

Obraz: Leszek Górnicki / www.muvis.pl 


Teledysk ma też za zadanie otworzyć drzwi do tych radiostacji, które dotąd uzależniały umieszczenie go w swej rotacji od pojawienia się ilustrującego go klipu.

Produkcja ta, podobnie jak i poprzednia powstała jako efekt przyjacielskiej przysługi, uruchamiając przy okazji lawinę niebywale pozytywnych zdarzeń, które w rezultacie doprowadziły do tak zaskakującego efektu końcowego. Począwszy od organizacji planu, przez oświetlenie, po zdjęcia i montaż, wszystko to udało się zrealizować… ZA JEDEN UŚMIECH! 😉


KOLOROFONIA to projekt, który stworzył Michał Kisielewski, w środowisku muzycznym występujący pod pseudonimem KOLO, który z muzyką rap związany jest od początków jej pojawienia się w Polsce.  Czy o raperze będzie wkrótce głośniej? Na to trzeba będzie jeszcze odrobinę poczekać. Polecamy!

Łukasz Borys

- Mazur z krwi i kości - odkrywca nowych niebanalnych kawałków - maniak list przebojów - bloger – www.obliczamuzyki.blog.onet.pl - amator piłki nożnej i biegania - początkujący polityk - do bólu uparty i dociekliwy - niespotykanie artystyczna dusza... towarzystwa - bywa rozważny i... romantyczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *