Projekt sedguy z lyric video do singla „Królik”

Zaledwie kilka dni temu, a dokładnie 15 listopada br., w Internecie pojawił się kolejny utwór projektu sedguy. Piosence „Królik”, gdyż o niej właśnie mowa, towarzyszy lyric video. To drugi po „Słońcu” singiel tego wykonawcy. 


Pewnego dnia w pewnej piwnicy niedzielny grajek spotkał się z reżyserem filmowym uzbrojonym w komunijną kamerę VHS. Tak powstało lyric video do „Królika”, drugiego singla sedguy. Oto krótki prolog do dłuższej, barwnej historii. By ją poznać, wystarczy kliknąć przycisk play!Przeczytaj o singlu „Słońce” na portalu Muzykoholicy.


Jednoosobowy projekt sedguy stanowi wypadkową licznych doświadczeń zebranych podczas grania w różnych formacjach muzycznych. Jak mówi sam twórca, choć niewiele jest rzeczy fajniejszych niż granie w zespole, czasem nachodzi potrzeba, żeby samemu sobie być sędzią, z nikim nie musieć iść na kompromisy i z nikim nie walczyć o dźwięki i słowa. Pod tym tajemniczym pseudonimem kryje się Piotr Kazimierczuk, czyli kompozytor, autor tekstów, wokalista, multiinstrumentalista i producent, dotychczas udzielający się, między innymi, w następujących grupach: Wilson Square (płyta wydana nakładem Mystic Production i zawierająca nagranie „People in love” będące piosenką dnia w radiowej Trójce, Open’er Festival, występ na Torwarze jako suport Roxette), Weeping Birds (Open’er Festival, Jarocin Festival) i Confetti (Festiwal Fama).


zajrzyj po więcej:

sedguy na Facebooku