Projekt SHE-la z singlem „Mommy & Daddy Left”

Nazywają się SHE-la. Podstawowy skład zespołu to wokal, pianino, kontrabas, wiolonczela, perkusja i obój, choć często zapraszają również gości (waltornia, klarnet basowy, gitara elektryczna, gongi tybetańskie), instrumentarium traktując jedynie jako środek przekazu emocjonalnego. Dziś zapraszają nas do swojego świata.

Gramy prosto. Prosto z serca. Prosto w serce. Osobiście. Szczerze. Intymnie. Bez chowania się za murem technicznej ekwilibrystyki. Stajemy przed publicznością z duszą rozebraną do naga. Dźwięk i słowo stanowią w naszym projekcie nierozerwalną całość, podporządkowaną jednemu celowi: opowiedzeniu historii, która zabierze słuchacza w podróż ku najgłębiej skrywanym emocjom. Emocjom, o których trudno jest mówić, a jednak potrzebnym i pięknym. Bo ludzkim – mówią muzycy.

Obecnie pracują nad dwupłytowym concept-albumem „Stories”, opowiadającym historię kobiety w dualistycznym ujęciu: miękkość / buta, wnętrze / zewnętrze, słabość / siła. Album wydają sami, dzięki środkom zebranym w ramach kampanii w serwisie Polak Potrafi. Całość wydawnictwa ukaże się na licencji Creative Commons, gdyż członkowie SHE-la „wierzą w ideę wolnej kultury”.

2 grudnia br. odbyła się premiera drugiego singla grupy, a więc na wskroś szczerego „Mommy & Daddy Left”. Z kolei 8 sierpnia światło dzienne ujrzał teledysk do nagrania „Impeccable”, czyli pierwszego singla zapowiadającego krążek, którego premiera zaplanowana jest na 1 kwietnia 2018 roku.


Zajrzyj po więcej:

fot. Sebastian Siepietowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.