Projekt Woro X Czersky łączy trap, r’n’b czy hip-hop w jednym utworze pt. „Szczęście”

„Szczęście” – tak zatytułowany został pierwszy singiel projektu Woro X Czersky, który tworzy Marcin Czerwiński oraz Kamil „Woro” Woroniecki z formacji Najlepszy Przekaz w Mieście.

Muzycy od lat związani ze sceną postanowili w nowatorki sposób połączyć ze sobą takie gatunki, jak trap, r’n’b czy hip-hop. W ten sposób powstał utwór „Szczęście”,  do którego zrealizowany został także teledysk.

Nagranie Woro X Czersky „Szczęście” jest też dostępne w serwisach z muzyką cyfrową.

Marcin Czerwiński to utalentowany i kreatywny artysta zajmujący się tworzeniem, komponowaniem i aranżacją muzyki. Jest również autorem tekstów. W przeszłości brał on udział w licznych konkursach, przeglądach wokalnych czy talent show. Znany jest z licznych kolaboracji, m.in. z Magdą Femme czy Popkiem. Wprowadził również do Polski światowy trend „Vocal Impressions”, czyli naśladowanie głosów znanych wokalistów. Wydarzenie to odbiło sie szerokim echem w mediach oraz środowisku muzycznym.

Kamil „Woro” Woroniecki  dał się poznać szerszej publiczności jako członek zespołu Najlepszy Przekaz w Mieście, z którym odniósł wiele sukcesów. Woro nie zamyka się jednak na inne formy działalności muzycznej,  dzięki czemu zrodził się projekt Woro & Król, którego dwa single można usłyszeć m.in. w radiu Eska, czy najnowszy, Woro X Czersky.


Zajrzyj na Insta

Podziel się swoją opinią ;)