Projekt „Zalewski śpiewa Niemena” we Wrocławiu

Już za tydzień – w środę (29.08) i czwartek (30.08) – Krzysztof Zalewski razem z siostrami Przybysz wrócą z projektem „Zalewski śpiewa Niemena”. Podczas dwóch koncertów, we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki zabrzmią piosenki Mistrza w zupełnie nowych, odświeżonych aranżacjach.

Zimą tego roku ukazał się krążek zwięczający finałowy koncert Jarocin Festiwal 2017 Motyw: Niemen, któremu przewodniczył Krzysztof Zalewski pod tytułem „Zalewski śpiewa Niemena”. Do współpracy nad materiałem Pana Czesława artysta zaprosił siostry Przybysz, Natalię i Paulinę, które użyczyły swoich głosów w chórkach oraz muzyków: Jurka Zagórskigo (gitara), Tomasza Dudę (saksofon, flet), Jarosława Jóźwika (instrumenty klawiszowe), Pata Stawińskiego (gitara basowa) oraz Kubę Staruszkiewicza (perkusja).

Cały zespół później wyruszył w trasę promującą to wydawnictwo, po największych salach koncertowych w kraju i filharmoniach, która została w całości wyprzedana. W okresie plenerowym projekt ten można było usłyszeć podczas Festiwalu w Opolu, warszawskiego Co Jest Grane 24 Festiwal, poznańskiego Męskiego Grania, gdzie poraz pierwszy zaprezentowano teledysk do piosenki „Jednego serca” oraz na koncertach w Sopocie oraz Olsztynie.


Ostatnią okazją do usłyszenia takich utworów jak „Dolaniedola”, „Dziwny jest ten świat” czy „Przyjdź w taką noc” przed jesienną trasą są koncerty we Wrocławiu. Czwartkowy event został już wyprzedany, ale wciąż dostępne są bilety na środowy wieczór:

https://www.eventim.pl/event/krzysztof-zalewski-zalewski-%C5%9Bpiewa-niemena-narodowe-forum-muzyki-11001674/?affiliate=GTP


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/Zalef.Krzysztof/

www: http://www.krzysztofzalewski.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.