Promomix Maxim „Maximus” powered by DJ Skrusz!

Przedstawiamy promomix albumu MAXIM „MAXIMUS” – autorstwa DJ Skrusza. Kompilacja stanowi wyselekcjonowane fragmenty utworów przez młodego kota białostockiego dj-ingu. Domieszka efektów i skreczu stanowi spoiwo, dzięki któremu całość hula jak zmixowany set. Zapraszamy do sprawdzenia! Autorem grafik jest Dariusz Jabłoński, natomiast zdjęcia wykonał Przemek Sejwa ze studiawasabi.

W poniedziałek 06.06.2016 o 23.00 – Maxim był gościem audycji HiphOpera w Polskim Radiu Białystok.

Promomix MAXIM „MAXIMUS” powered by DJ Skrusz :

Zamów płytę MAXIM 'MAXIMUS' – http://www.alohasklep.pl/plyty-muzyczne/565-maxim-maximus.html lub napisz maila napisz na mxmbstok@gmail.com.

27 maja przy współpracy z Aloha Entertainment pojawiła się na rynku druga, solowa płyta białostockiego rapera Maxima pt. „Maximus”. Bonson, ADM, Diox, Danny, Hukos, Cira – to jedynie część gości na nowej płycie Maxima. Wszyscy zostali przedstawieni za pomocą promocyjnego video autorstwa Frisa.


Tutaj możecie posłuchać kawałka z tego albumu – „Po prostu leć”


MAXIM – właściwie Piotr Maksim to białostocki MC, freestylowiec, aktywny działacz na rzecz kultury hip-hopowej. Zaczynał od lokalnych ustawek freestylowych, by z czasem uczestniczyć w białostockiej wizji lokalnej. W 2011 wydał pierwszy studyjny projekt z Adachem, wygrał wraz z Blazem konkurs na najlepszy support i zagrał na Mazury Hip-Hop Festiwal w Giżycku oraz zdobył wsparcie marki Mass Denim. A co za tym idzie, to wydanie solowego albumu 5 kwietnia 2013 roku.

Maxim to także organizator takich inicjatyw jak RZUĆ TO Promo Event czy HIP HOP STORY Białystok. Maxim wspierał także akcje o charakterze społecznym takie jak akcja Fundacji „Pomóż Im” czyli spotkanie z dziećmi dotyczące kultury hip hop i freestyle.


Zajrzyj po więcej!

https://m.facebook.com/maximbstok/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *