Przedostatni przystanek Męskiego Grania już jutro!

7 przystanków, 45 artystów, masa kolaboracji i tysiące biletów, które rozeszły się w kilkanaście minut – tak pisaliśmy, gdy Męskie Granie dopiero startowało. Przed nami dwa ostatnie przystanki koncertowe: m.in. w stolicy.


Na Męskim Graniu frekwencja nigdy nie zawodzi, a fani przychodzą nie tylko, by posłuchać muzyki, ale także dobrze się bawić. Świadczyć może o tym fakt, że bilety wyprzedały się nim poznaliśmy artystów. 

Przed nami dwa końcowe koncerty: w Warszawie i Żywcu. Męskie Granie to klasa sama w sobie, dlatego nie może nas zabraknąć – będziemy w stolicy i przybliżymy Wam to, czego możemy się jutro spodziewać! 

W przedostatnim etapie zagrają: Julia Pietrucha, Coma, Wojtek Mazolewski, Mioush, Organek, Maria Peszek Męskie Granie Orkiestra. Na Scenie Ż: BeMy, A_GIM, Daria Zawiałow Piotr Zioła. 


Jednak to nie będą jedyne występy tego wieczoru. Czeka nas masa niespodzianek w postaci kolaboracji. Na scenie głównej Comę wesprze Marcelina i Skubas, z Wojtkiem Mazolewskim zaśpiewają John Porter, Vienio, Misia Furtak Piotr Zioła. Z Mioushem zagrają Organek, Piotr Rogucki Daria Zawiałow, a Męskie Granie Orkiestra zakończy występy na dużej scenie z pomocą Małgorzaty Ostrowskiej, Arka Jakubika Miousha. Jednak nie tylko na głównej scenie będą gościnne występy, na Scenie Ż A_GIM też będzie miał swoje wsparcie w postaci Noviki i chłopaków z BeMy. Zajrzyj po więcej:

Męskie Granie na Facebooku

Strona WWW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.