Radomski zespół Alicetea prezentuje nowy teledysk do Utworu Zrób To.

Alicetea prezentuje nowy teledysk do utworu „Zrób To”, promującego ich ostatni album zatytułowany „Idylla”. Singiel do którego zdjęcia przygotował radomski filmowiec Mikołaj Kwieciński to rockowy numer, który charakteryzuję się szybkim i energetycznym brzmieniem.

Najnowszy album „Idylla” to trzecie oficjalne studyjne wydawnictwo Alicetea, które zostało wydane 19 grudnia 2018 roku. Fani, którzy znają i lubią radomski skład za różnorodność i podróże międzygatunkowe, nie zawiodą się nowym albumem. Ci, którzy oczekują czegoś nowego, również będą mogli usłyszeć jak Herbatniki eksplorują kolejne stylistyczne zakątki muzyki, odnajdując się w energicznych połączeniach stylistyki rocka, reggae, ska i elektroniki.

Alicetea to radomski zespół tworzony przez siedmiu muzyków, prezentujących energetyczną i stylistyczną fuzję dźwięków – od rocka, reggae, przez funkowe rytmy do kompozycji z potężnym kopem. Ma na koncie zagranych kilkaset koncertów zarówno w kraju i za granicą, w tym na największych scenach takich jak Przystanek Woodstock. W 2008 wydał swoją pierwszą płytę pt. „Muzyka Moja Broń”, w 2013 r. album „Wyspy Planety Układy”. Alicetea przez ponad 10 lat swojej działalności zagrał kilkaset koncertów w wielu miejscach w Polsce (m.in. na Przystanku Woodstock), a także poza granicami kraju. Obecnie promuje swój najnowszy album „Idylla”.

Zespół tworzą: Daniel Adamczyk – wokal, Piotr Nieciecki – klawisze, gitara, Łukasz Treter – bas, Marcin Niewczas – gitara, Dariusz Kucharski – perkusja, Grzegorz Olewiński –puzon, Damian Czarnecki – trąbka.