Ralph Kaminski & My Best Band In The World w Mikołajki w poznańskim Blue Note!

Trasa koncertowa promująca album „m o rz e” ruszyła blisko tydzień temu. Po krótkiej przerwie, Ralph Kamiński z zespołem My Best Band In The World koncerty kontynuować będzie we Wrocławiu i poznańskim Blue Note.


Koncerty, które zapoczątkowały trasę, odbiły się głośnym echem. Toruń i Gliwice wyprzedały się właściwie całkowicie, na salach można było dosłownie znaleźć pojedyncze miejsca. I wcale nas to nie dziwi, byliśmy w Centrum Kultury Dwór Artusa i bardzo dobrze rozumiemy ten fenomen.

Dlatego nie możemy nie napisać o kolejnych nadchodzących występach tej formacji. 5 grudnia Ralph i spółka zagrają we Wrocławiu.

Dnia następnego, czyli w Mikołajki, koncert odbędzie się w Blue Note, w Poznaniu. Kto jeszcze nie widział artysty na żywo i nie wie, jakie wokalne możliwości ma Ralph i jakie wrażenie robi na swoich koncertach, to lepszej możliwości nie widzimy. Wyjątkowy wieczór, w pięknej wręcz magicznej atmosferze Mikołajek przy oprawie muzycznej na pograniczu alternatywnego popu i muzyki filmowej.

Śpieszcie się z biletami, rozchodzą się naprawdę szybko. Uwierzcie nam na słowo, ten spektakl (bo nazwanie występu Ralpha jedynie koncertem nie odzwierciedla tego, co dzieje się na scenie i co odczuwa obecna publiczność) trzeba zobaczyć i odczuć na własnej skórze.


Zajrzyj po więcej:

Ralph na facebooku

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.