Ralph Kamiński żegna się z ” m o r z e m”

Tegoroczna jesień to dla Ralpha Kamińskiego wyjątkowy czas – muzyk wyrusza w ostatnią trasę koncertową promującą jego debiutancki album ” m o r z e ” (2016). Krążek zawiera bardzo osobisty i spójny materiał, w całości – od tekstów po muzykę – stworzony przez artystę. 

Ralph tworzy niespotykaną muzykę autorską nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, wzbogaconą dźwiękami skrzypiec i fortepianu. Ukończył studia na Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, kształcił się również na Muzycznym Uniwersytecie CODARTS
w Rotterdamie. Swoje artystyczne zainteresowania rozwijał także z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku.

Jego debiutancki album odbił sie ogromnym echem w branży muzycznej, zbierając fantastyczne recenzje zarówno dziennkiarzy jak i słuchaczy. Dziś muzyka Kamińskiego mimo, że niełatwa cieszy się ogromną rzeszą fanów licznie gromadzących się na jego koncertach. Zagrał min. Open’er Festival, Olsztyn Green Festival, Late Summer Festival oraz Męskie Granie.

Wokalista występuje na scenie w towarzystwie grupy muzyków, których nazwa „Zespołem pachnącym latem”.  Podczas jesiennej trasy zaprezentuje się już w towarzystwie „My Best Band In The World”, czyli zespołem z którym koncertuje w klubach. Zaledwie 6 wydarzeń podczas których będziemy mogli usłyszeć materiał z płyty „m o r z e” zostaną zorganizowane w miastach, które dla Kamińśkiego są najbardziej znaczące.


Trasa „Pożegnanie z m o r z e m”

10/11 GDAŃSK – Stary Maneż

16/11 KATOWICE – P23

17/11 WROCŁAW – Stary Klasztor

25/11 KRAKÓW – Teatr Łaźnia Nowa

30/11 JASŁO – Jasielski Dom Kultury

01/12 LUBLIN – Klub 30


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/kaminskiralph/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCgN5HqL1a5osnNzFifIr7QA

Podziel się swoją opinią ;)