RAU i Holak wystąpią w Łodzi [nowa data i miejsce koncertu]

30 marca, w łódzkim klubie SODA Underground Stage zagrają RAU i Holak. Artyści będą promować swoje albumy wydane w ubiegłym roku, czyli „Mistrza sztuki” i „Dożyłem 25 lat i nie będę nic zmieniał”.

RAU Nie dzwoń, nie pisz – singiel promujący „Mistrza sztuki”

Premiera nowej płyty zatytułowanej Mistrz Sztuki miała miejsce 19 października ubiegłego roku. Najnowsze dzieło warszawskiego muzyka lekko nawiązuje do poprzedniej płyty. Można stwierdzić, że jest to dużo bardziej różnorodna kontynuacja „Konkretnej Rozrywki”. Na najnowszej produkcji RAU zawarł sporo satyrycznych obserwacji otaczającej nas rzeczywistości, ale też i mroczne, a nawet osobiste utwory oraz potyczki z otaczającą nas technologią i przemysłem. Stylistyka muzyczna mocno wchodzi w rejony elektroniki, techno i okazjonalnie trapu – wszystko jednak w typowej dla RAU a stylówce. Płyta została wydana własnym nakładem z dystrybucją w Asfalt Records.

Holak – Do zobaczenia do jutra singiel promujący „Dożyłem 25 lat i nie będę nic zmieniał”

Album Holaka Dożyłem 25 lat i nie będę nic zmieniał ukazał się 10 sierpnia 2018 r. Mateusz zaprosił fanów do wglądu w proces kończenia płyty, prezentując im kolejne wersje okładki, tracklisty oraz dokument z pracy w studiu, a także zapraszając wybrańców na odsłuch miksów. Całość powstała we współpracy producenckiej z Maxem Psują. Na krążku usłyszymy gościnnie takie nazwiska jak: Włodi, Jan-rapowanie, Ralph Kaminski oraz Frosti Rege.

Zapraszamy na koncert obu artystów już 30 marca do klubu SODA Underground Stage w Łodzi! Bilety dostępne tutaj.


Link do wydarzenia na facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.