Raz, Dwa, Trzy – „Raz, Dwa, Trzy … 25“ – dziś premiera !

raz-dwa-trzy-2 Płyta „Raz, Dwa, Trzy… 25” ukazuje się po 6 latach przerwy i zawiera największe przeboje zespołu w wersji live, zarejestrowane w Sali Koncertowej Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu podczas koncertu jubileuszowego, z udziałem znakomitych gości: Kingi Preis, Anny Rusowicz, Mariki,  Muńka Staszczyka, Skubasa, Adama Struga,Grzegorza Turnaua, Lecha Janerki i Quartetu Jazzowego Henryka Miśkiewicza.


Zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki, a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowy – wszak występował w Jarocinie.

Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. 

Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen. Są twórcami i równie dobrymi interpretatorami. Interpretacje tekstów Agnieszki Osieckiej czy Wojciecha Młynarskiego w wykonaniu Raz Dwa Trzy to jedne z najpiękniejszych i najtrafniejszych spośród dostępnych. Wielokrotnie nominowani do prestiżowych nagród muzycznych, nagradzani, ich albumy niejednokrotnie pokrywały się złotem i platyną.

Koncert „RAZ, DWA, TRZY … 25“ zarejestrowany 08.11.2015 roku w Sali Koncertowej Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. 


Edycja płyty „Raz, Dwa, Trzy… 25” z autografami na kilka dni przed premierą wyprzedała się błyskawicznie!

Na kilka dni przed oficjalną premiera albumu „RAZ, DWA, TRZY…25” edycja płyty z autografami członków zespołu przygotowana specjalnie dla jednego ze sklepów, wyprzedała się w ciągu kilku godzin.

„Szanowni Państwo! Cały zespół „Raz, Dwa, Trzy…” jest wzruszony zainteresowaniem, z jakim spotkało się wydanie płyty „Raz, Dwa, Trzy…25”. Z radością podpisaliśmy limitowaną serię.Miło zauważyć, że im więcej płyt podpisujemy, tym większym cieszą się popytem. BardzoPaństwu dziękujemy za ciekawość z jaka podchodzicie do naszej twórczości.”
Adam Nowak
„Raz, Dwa, Trzy…”

Wydawnictwo promuje singel „I  tylko to wiem” z gościnnym udziałem Skubasa.


Tracklista:
CD1
1. TYLKO NIE PŁYŃ TĄ RZEKĄ
2. ZAPOWIEDŹ
3. Z ROZMÓW
4. POD NIEBEM PEŁNYM CUDÓW
5. ZAPOWIEDŹ
6. POLICJANCI W SZTOKHOLMIE GONIĄ SIĘ PO SEXSHOPIE
7. ZGODNIE Z PLANEM
8. ZAPOWIEDŹ
9. AMULET
10. ZAPOWIEDŹ
11. POLICJANCI W CHICAGO NISZCZĄ STARE GAZETY
12. ZAPOWIEDŹ
13. JUTRO MOŻEMY BYĆ SZCZĘŚLIWI
14. NIE BĘDZIEMY
15. JUŻ
16. I TYLKO TO WIEM
17. POLICJANCI W MOSKWIE SZUKAJĄ PORTWEINU
CD2
1. TALERZYK
2. CZEKAM I WIEM
3. IDĘ PRZED SIEBIE
4. POLICJANCI W PARYŻU PCHAJĄ FURGONETKĘ
5. NAZYWAJ RZECZY PO IMIENIU
6. MÓGŁBYŚ TEMU ZAPRZECZYĆ
7. TRUDNO NIE WIERZYĆ W NIC
8. ZAPOWIED
Ź9. POLICJANCI W WARSZAWIE
10. W WIELKIM MIEŚCIE
11. ZAPOWIEDŹ
12. JESTEM TYLKO PRZECHODNIEM
13. ZAPOWIEDŹ
14. NIKT NIKOGO (I TAK WARTO ŻYĆ)
15. STO LAT


fot. Sławek Przerwa
fot. Sławek Przerwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.