Raz, Dwa, Trzy – „Raz, Dwa, Trzy … 25“ – dziś premiera !

raz-dwa-trzy-2 Płyta „Raz, Dwa, Trzy… 25” ukazuje się po 6 latach przerwy i zawiera największe przeboje zespołu w wersji live, zarejestrowane w Sali Koncertowej Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu podczas koncertu jubileuszowego, z udziałem znakomitych gości: Kingi Preis, Anny Rusowicz, Mariki,  Muńka Staszczyka, Skubasa, Adama Struga,Grzegorza Turnaua, Lecha Janerki i Quartetu Jazzowego Henryka Miśkiewicza.


Zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki, a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowy – wszak występował w Jarocinie.

Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. 

Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen. Są twórcami i równie dobrymi interpretatorami. Interpretacje tekstów Agnieszki Osieckiej czy Wojciecha Młynarskiego w wykonaniu Raz Dwa Trzy to jedne z najpiękniejszych i najtrafniejszych spośród dostępnych. Wielokrotnie nominowani do prestiżowych nagród muzycznych, nagradzani, ich albumy niejednokrotnie pokrywały się złotem i platyną.

Koncert „RAZ, DWA, TRZY … 25“ zarejestrowany 08.11.2015 roku w Sali Koncertowej Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. 


Edycja płyty „Raz, Dwa, Trzy… 25” z autografami na kilka dni przed premierą wyprzedała się błyskawicznie!

Na kilka dni przed oficjalną premiera albumu „RAZ, DWA, TRZY…25” edycja płyty z autografami członków zespołu przygotowana specjalnie dla jednego ze sklepów, wyprzedała się w ciągu kilku godzin.

„Szanowni Państwo! Cały zespół „Raz, Dwa, Trzy…” jest wzruszony zainteresowaniem, z jakim spotkało się wydanie płyty „Raz, Dwa, Trzy…25”. Z radością podpisaliśmy limitowaną serię.Miło zauważyć, że im więcej płyt podpisujemy, tym większym cieszą się popytem. BardzoPaństwu dziękujemy za ciekawość z jaka podchodzicie do naszej twórczości.”
Adam Nowak
„Raz, Dwa, Trzy…”

Wydawnictwo promuje singel „I  tylko to wiem” z gościnnym udziałem Skubasa.


Tracklista:
CD1
1. TYLKO NIE PŁYŃ TĄ RZEKĄ
2. ZAPOWIEDŹ
3. Z ROZMÓW
4. POD NIEBEM PEŁNYM CUDÓW
5. ZAPOWIEDŹ
6. POLICJANCI W SZTOKHOLMIE GONIĄ SIĘ PO SEXSHOPIE
7. ZGODNIE Z PLANEM
8. ZAPOWIEDŹ
9. AMULET
10. ZAPOWIEDŹ
11. POLICJANCI W CHICAGO NISZCZĄ STARE GAZETY
12. ZAPOWIEDŹ
13. JUTRO MOŻEMY BYĆ SZCZĘŚLIWI
14. NIE BĘDZIEMY
15. JUŻ
16. I TYLKO TO WIEM
17. POLICJANCI W MOSKWIE SZUKAJĄ PORTWEINU
CD2
1. TALERZYK
2. CZEKAM I WIEM
3. IDĘ PRZED SIEBIE
4. POLICJANCI W PARYŻU PCHAJĄ FURGONETKĘ
5. NAZYWAJ RZECZY PO IMIENIU
6. MÓGŁBYŚ TEMU ZAPRZECZYĆ
7. TRUDNO NIE WIERZYĆ W NIC
8. ZAPOWIED
Ź9. POLICJANCI W WARSZAWIE
10. W WIELKIM MIEŚCIE
11. ZAPOWIEDŹ
12. JESTEM TYLKO PRZECHODNIEM
13. ZAPOWIEDŹ
14. NIKT NIKOGO (I TAK WARTO ŻYĆ)
15. STO LAT


fot. Sławek Przerwa
fot. Sławek Przerwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.