[RECENZJA] Debiut Ani Waraszko „Podróż”!

Choć na scenie muzycznej działa od dawna, to publiczność usłyszała o niej przy okazji ostatniej edycji programu The Voice of Poland. Pomimo że żaden z jurorów nie poznał się na talencie Ani – ona udowadnia, że porażka nie przekreśla niczego. Jej debiutancki album można odsłuchać m.in. na Spotify, a także kupić w sieciach Empik.


Większość płyty to autorskie teksty i kompozycje Ani, co bardzo się chwali. Dodatkowo wokalistka sama zaprojektowała szatę graficzną debiutanckiego albumu. Utrzymany jest on w klimacie r&b pomieszanego z popem, całość jest naprawdę przyjemna.

Po występie w Voice, nie miałam zbyt dobrego zdania o Waraszko. Możemy jedynie podejrzewać, co poszło nie tak, choć pewnie zadziałał stres. Dlatego miłym zaskoczeniem jest jej album, którego słucha się naprawdę dobrze i z przyjemnością.Całość ładnie się zgrywa, a te 11 utworów przesłuchuje się w mgnieniu oka.

Choć głównie, przy płycie, wszystko jest zasługą Ani, to nie brakuje w niej twórców bardzo dobrych, i bardzo popularnych. Swój udział przy krążku mają m.in. Vavamuffin czy Pablopavo. W jednym z numerów możemy usłyszeć także legendę rapu, Numer Raz.


 


Zajrzyj po więcej:

Ania na Facebooku

Strona WWW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.