[RECENZJA] Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Trio – ,,Something Personal”

fot. Ewa Bielecka
fot. Ewa Bielecka

Paweł Kaczmarczyk – polski pianista, kompozytor. Koncertuje na całym świecie, od Stanów po Indie. Doceniany przez muzyków, publiczność oraz wielokrotnie nagradzany na różnorodnych konkursach jazzowych, festiwalach. Czym się wyróżnia spośród tłumu? Czy ma coś więcej do powiedzenia? Odsyłam do płyty!

Przyszedł czas na nową płytę. W dorobku Pawła, nie jest to pierwszy album i na pewno nie ostatni. AUDIOFEELING TRIO SOMETHING PERSONAL – została wydana w 2016 roku, u boku ze świetnymi muzykami, Maciejem Adamczakiem oraz Dawidem Fortuną.

Na płycie znajdziemy siedem kompozycji. Pomimo rozumianego potocznie braku słów, mają one dobry przekaz. Każdy odnajdzie w nich swoje uczucia, przemyślenia. Jest w stanie sam nakreślić im tekst. Bez narzuconych reguł. Mamy bardzo otwartą przestrzeń, która jest potrzebna artyście, ale i odbiorcom muzyki.

fot. Ewa Bielecka
fot. Ewa Bielecka

To, co kocham – brak ograniczeń. Włączasz płytę i nie wiesz tak naprawdę, czy kolejny utwór się zaczął, czy to ciągle ten sam. Przenikają się, jeden przechodzi w drugi. Dlatego też nie wskażę Wam tytułu piosenki, która w moim mniemaniu jest najlepsza. Najlepiej słucha się jej wieczorem, przy nocnej lampce i ciepłej herbacie. Wtedy kształt klimatu jest idealny.

Powodzenia i czekamy na kolejne dary muzyczne!


Zajrzyj po więcej!

https://www.facebook.com/Pawel.Kaczmarczyk.Audiofeeling.Band


Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *