[RED BULL TOUR BUS] Dzisiaj wieczorem Natalia Nykiel zagra w Rzeszowie

Red Bull Tour Bus ponownie wyruszył w trasę po Polsce. Tym razem na jego pokładzie będzie Natalia Nykiel w zaskakującej odsłonie.


Natalia Nykiel to popowa artystka, w tej chwili jedna z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce. Swoją popularność zyskała dzięki udziałowi w The Voice of Poland, gdzie dotarła do finału.

Red Bull Tour Bus zagrał już w dwóch miejscowościach, Gliwicach i Częstochowie. To jedyna okazja, by zobaczyć Natalię Nykiel w nowej odsłonie – przygotowanej specjalnie na tę okazję. Zespół Natalii zyskał kilku nowych członków, a Natalia zaśpiewa w mocniejszych, electro-grunge’owych aranżacjach. O 20:30 Nykiel zagra na Skwerze Millenium Hall.


Zajrzyj po więcej:

Natalia Nykiel na Facebooku

Strona WWW

Red Bull Tour Bus na Facebooku

Strona WWWNatalia Nykiel to młoda popowa wokalistka, objawienie The Voice of Poland. 23 września 2014 roku nakładem wytwórni muzycznej Universal Music Polska ukazał się debiutancki album studyjny piosenkarki, zatytułowany Lupus Electro. 29 sierpnia 2015 roku wokalistka wystąpiła na gali Eska Music Awards 2015, gdzie została nagrodzona statuetką w kategorii Eska TV Award – Najlepsze video (za „Bądź duży”). We wrześniu Nykiel otrzymała nominację do nagrody MTV Europe Music Awards 2015 w kategorii Najlepszy polski wykonawca. 20 maja 2016 ukazał się singel „Error”. Piosenka stała się przebojem, trafiając na 1. miejsce na liście AirPlay, najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.