Red Bull Trasa Życzeń – koncert Darii Zawiałow już w czwartek

Pierwszy z koncertów w ramach Red Bull Trasa Życzeń, czyli serii trzech interaktywnych występów czołowych polskich artystów już w najbliższy czwartek. Widzowie przeniosą się wirtualnie pod scenę, na której wystąpi Daria Zawiałow – królowa alternatywnego popu. Koncert poprzedziła sesja Q&A z artystką – wczoraj o 19:00 na facebookowym kanale Red Bull Music Daria Zawiałow odpowiedziała na pytania fanów.

Red Bull Trasę Życzeń promuje również muzyczny challenge na TikToku – #EjtisoweKoncerty. Użytkownicy aplikacji mogą zaprezentować swoje kreatywne interpretacje koncertów w stylistyce Miami 80’s, która wygrało w głosowaniu na motyw scenografii występu Darii Zawiałow.

Swoje nagranie można dodać na www.tiktok.com/tag/ejtisowekoncerty dodając hashtag #EjtisoweKoncerty przy publikacji.

Jak idą przygotowania do występu? Jakie będą niespodzianki? Czy podczas koncertu w ramach Red Bull Trasa Życzeń usłyszymy nowe piosenki, nad którymi ostatnio pracowała? Zaplanowana na wczorajsesja Q&A z Darią Zawiałow to świetna okazja, by nie tylko artystkę zobaczyć, ale przede wszystkim zadać jej ciekawe pytanie. Spotkanie poprowadził Marcin Wojciechowski z Radia Zet, a kolejne sesje pytań i odpowiedzi z artystami występującymi w ramach Red Bull Trasa Życzeń zaplanowane są na poniedziałki 22-go oraz 29-go czerwca – na pytania fanów odpowiedzią odpowiednio Janek-rapowanie oraz Natalia Nykiel.

This slideshow requires JavaScript.


Na wczorajszym spotkaniu online Daria Zawiałow zapowiedziała swój występ w ramach Red Bull Trasa Życzeń. – ten już 18 czerwca, o godzinie 19. Wiadomo już, że scenografia występu będzie stylizowana na „Miami lat 80.” – zdecydowali o tym uczestnicy głosowania.

Wybrane zostały również motywy wizualne kolejnych koncertów – występ Janka-rapowanie (25.06) przeniesie widzów do lat 90-tych, a Natalię Nykiel widzowie zobaczą na scenie, której motywem przewodnim będzie ogień. Warto pamiętać, że widzowie będą mieć również wpływ na setlistę – podczas wszystkich koncertów trwać będzie głosowanie, w którym wyłonione zostaną utwory, grane później przez artystów.


Lata 80-te w słonecznym Miami to również motyw przewodni challenge’u #EjtisoweKoncerty na platformie TikTok. Zabawa wystartowała 13.06, a użytkownicy za pomocą wbudowanej w aplikację funkcji green screen „przenoszą się w czasie” i prezentują, jak bawiliby się na koncercie w takiej estetyce. Wszystkie kreatywne nagrania można zobaczyć na www.tiktok.com/tag/ejtisowekoncerty  – aby dodać swoje video, wystarczy założyć konto na platformie TikTok i przy publikacji użyć hashtagu #EjtisoweKoncerty.

This slideshow requires JavaScript.

Przy okazji koncertów w ramach Red Bull Trasa Życzeń fani artystów będą mogli zdobyć koncertowy dwupak Red Bulla na występ ulubionego wykonawcy. Wszystko, co należy zrobić, to wypełnić formularz na stronie www.redbull.pl/trasazyczen – nagrodę w postaci dwupaka Red Bulla otrzyma pierwszych 70 zgłaszających się osób każdego dnia (lub do wyczerpania zapasów).

Red Bull Trasa Życzeń to seria unikalnych koncertów online, podczas których widzowie usiądą wygodnie w pierwszym rzędzie bez konieczności wychodzenia z domu. Podczas trzech występów czołowych polskich artystów fani przeniosą się pod scenę, której motyw scenografii wybrali wcześniej w wirtualnym głosowaniu. To jednak nie koniec atrakcji – widzowie będą mieć wpływ nie tylko na wygląd sceny, ale również na utwory, które zagrają artyści – głosować można w trakcie każdego z trzech koncertów.

Transmisja na żywo z koncertów będzie dostępna na www.redbull.pl/trasazyczen oraz na profilu FB Red Bull Music.


RED BULL TRASA ŻYCZEŃ – HARMONOGRAM:

18.06, 19:00 – koncert Darii Zawiałow
25.06, 19:00 – koncert Janka-rapowanie
02.07, 19:00 – koncert Natalii Nykiel

Q&A Z ARTYSTAMI (FB RED BULL MUSIC):

15.06, 19:00 – Q&A z Darią Zawiałow
22.06, 19:00 – Q&A z Jankiem-rapowanie
29.06, 19:00 – Q&A z Natalią Nykiel


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/redbullmusicPL/

www: https://www.redbull.com/pl-pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.