RED LIPS i Jan Borysewicz z singlem „Gdy nie dzwonisz”

RED LIPS z kolejnym zaskoczeniem dla słuchaczy! W pierwszy dzień Świąt zespół postanowił sprawić fanom niespodziankę i zaprezentować w sieci długo wyczekiwany singiel „Gdy nie dzwonisz” nagrany wspólnie z Janem Borysewiczem. Stonowany utwór zawiera w sobie wszystko to, co charakterystyczne dla każdego z artystów.


Po raz pierwszy muzycy spotkali się w 2016 roku, kiedy Jan Borysewicz nagrywał płytę „Kawa i dym”. Ruda została zaproszona do udziału w tym krążku i zaśpiewała utwór „Zostanę z Tobą na zawsze”. Ponownie na jednej scenie stanęli podczas jubileuszowego koncertu KOMBII, „Królowie życia”, gdy wspólnie wykonali „Pokolenie”. Teraz RED LIPS z gościnnym udziałem Jana Borysewicza przedstawia nową piosenkę, zatytułowaną „Gdy nie dzwonisz”.


To autorska kompozycja Jana Borysewicza z tekstem Wojciecha Byrskiego. Pierwsza jej studyjna wersja ujrzała światło dzienne już dosłownie w dwadzieścia cztery godziny po tym, jak Janek przedstawił formacji próbne nagranie linii melodycznej wraz z warstwą tekstową. Chwilę później powstała gitarowa, a jednocześnie bardzo nastrojowa aranżacja, na której Ruda subtelnie położyła swój wokal.


Po wysłuchaniu wspólnie z Jankiem stwierdziliśmy, że zabrzmiała jak polska Sheryl Crow. Wyszło pięknie – zdradza Lazer, czyli producent i gitarzysta RED LIPS.


Jan Borysewicz to legenda polskiej muzyki rockowej. To dla mnie ogromny zaszczyt wykonywać jego utwór. Jeszcze kilka lat temu nie śniłam nawet o tym, że będę miała okazję poznać go osobiście, teraz Janek gra solo we wspólnie wykonywanej przez nas piosence. To dla mnie coś naprawdę wyjątkowego i dlatego wybraliśmy na datę premiery równie wyjątkowe okoliczności. To nasz gwiazdkowy prezent dla fanów – dodaje Ruda.zajrzyj po więcej:

RED LIPS na Facebooku
RED LIPS na Instagramie


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.