[RELACJA] Charytatywne pierwsze urodziny Rockowej Warszawy

Pierwsze urodziny Rockowej Warszawy łączyły się z piątą edycją akcji charytatywnej „Paczka dla Bohatera”. Aby znaleźć się na imprezie wystarczyło kupić bilet lub przynieść produkty spożywcze bądź chemiczne. To, co udało się zebrać, organizatorzy przekazali bohaterom Powstania Warszawskiego oraz domom samotnej matki.

Ted Nemeth
Ted Nemeth

Impreza odbyła się w warszawskim klubie Fugazi. Jako support wystąpiła młoda kapela Swear the Empress. Pierwszą gwiazdą wieczoru był łódzki zespół Ted Nemeth. Muzycy dali z siebie wszystko prezentując nowsze i starsze utworu porywając do zabawy zebraną publiczność bez większego problemu. Następnie na scenę wyszedł zespół Cochise. Jeśli, Drodzi Czytelniku, nic nie mówi Ci nazwa zespołu, wyjaśniam: wokalistą grupy jest Paweł Małaszyński. Chociaż dla niektórych obecność znanego aktora na scenie rockowej wciąż może być zaskoczeniem, osoby zgromadzone w klubie szybko zaakceptowały tę rolę. Co więcej – niechętnie pozwolono muzykom skończyć koncert.

Kolejną gwiazdą była metalowa kapela ATERRA. Mroczna muzyka w połączeniu z mrocznym wizerunkiem złożyły się na iście wybuchowe zestawienie. Na zakończenie wystąpiła Olga Barej, która łącząc rockowe i akustyczne brzmienia, które złagodziły duże dawki mocnych uderzeń, będąc tym samym przyjemnym zakończeniem cyklu koncertów. W tym wszystkim warto wspomnień o Oli Karry, która pomiędzy kolejnymi występami doskonale wykonywała piosenki rocka gotyckiego (w tym Nightwish). Imprezę poprowadził Romuald Jakubowski reprezentując współpracujące z Rockową Warszawą Radio RockTime. Był rock w każdym tego słowa rozumienia.

ATERRA
ATERRA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *