[RELACJA] IMS Warsaw Fashion StreetT 2016

      Za nami kolejna już edycja WARSAW FASHION STREET. Tym razem było to wyjątkowe święto z racji dołączenia do wydarzenia IMS Sensory Media.
Dzięki temu wydarzenie typowo modowe, jakim przez wiele lat było WARSAW FASHION STREET zostało wzbogacone muzyką na żywo.
W ciągu tych dwóch dni, mieliśmy okazje napawać się nie tylko pięknem prezentowanych cudów modowych, a również rozkoszować się muzyką.

     Tegoroczna edycja festiwalu połączyła muzykę z modą – to wszystko za sprawą partnera tytularnego – firmy IMS, która zorganizowała z tej okazji wyjątkowy konkurs dla młodych talentów tworzących muzykę niezależną. Galę finałową uświetniły koncerty takich zespołów jak Oly, Milky Wishlake, Chango i Sztokholm. Jeden z tych czterech zespołów tego samego wieczoru zdobył główną nagrodę konkursu muzycznego IMS Warsaw Fashion Street.
     Tym szczęśliwcem okazał się Milky Wishlake, któremu serdecznie gratulujemy .


Ostatnimi domami mody, zamykającymi to święto na Krakowskim Przedmieściu, byli: FORGET ME NOT, CLAUDIUS SCISSOR, PAPILON, APART, GATTA, NATALIA JAROSZEWSKA, CHI CHI UDE.
Podczas wszystkich pokazów, królowała czerń, blady róż, krata oraz dla kontrastu mocne wzory i kolory na pokazie CHI CHI UDE.
APART zaprezentował jak zwykle piękną biżuterię, a GATTA wyraziła się w  niesamowicie seksownej wersji bielizny.
Na wybiegu w nowoczesnych kreacjach mogliśmy podziwiać takie osobistości jak Marta Sędzicka, Daria Widawska, Ewa Pacuła, Karina Kunkiewicz, Paulina Smaszcz- Kurzajewska czy Nikodem Rozbicki.

   Podczas tego modowego weekendu, poza pokazami wszyscy przybyli mogli uczestniczyć w innych atrakcjach, zorganizowanych przy głównej imprezie.
Do tych  należał specjalny VIP ogródek, z dobrociami oferowanymi przez CARLO ROSSI, Cisowiankę Perlage, oraz BLACK RED WHITE.
Studio Cool Club by Smyk, w którym zabawie mogli się oddać najmłodsi pasjonaci mody.
Venezia, Unisono,Gatta i Pecunia w osobnych namiotach prezentowały to czego nie wiemy, o poszczególnych markach oraz to nie ukazano na pokazach.
Dla amatorów samochodów również znalazł się kawałek podłogi. Mianowicie grupa Volkswagen zorganizowała pokaz swoich najbardziej wysublimowanych modeli przy muzyce wydobywającej się wprost z fortepianu.
To wydarzenie na pewno zostanie w pamięci nie tylko przybyłych ale również organizatorów, którzy na pewno nie raz podczas tego weekendu padali niemalże na zawał serca kiedy to na parę godzin przed wydarzeniem przez Warszawę przeszedł prawdziwy huragan i niemalże zrównał z ziemią skrupulatnie składane konstrukcje.
Na szczęście wszystko się udało i pomimo niewielkiego opóźnienia wszystkie wydarzenia odbyły się zgodnie z planem, wywołując u widzów sporo emocji.


Zespoły biorące udział w konkursie:
OLY
Milky Wishlake
Chango
Sztokholm

 

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *