[RELACJA] Koncert z okazji debiutanckiej płyty zespołu AvA

Chociaż zespół AvA istnieje od 2007 roku, muzycy dopiero teraz wydają debiutancki album. Koncert premierowy promujący płytę odbył się 21 stycznia w klubie Bollywood w Warszawie.

PICT0494-1

Zacznę od początku: na koncercie zjawiłam się bardziej z przypadku niż z własnej woli. I okazało się, że był to możliwie najlepszy przypadek, jaki mi się ostatnimi czasy zdarzył. Zespół zaprezentował przede wszystkim jedenaście piosenek, które znajdzie się na płycie w połowie lutego.

Najodważniejsi mogli towarzyszyć muzykom na scenie i wygrać premierowe nagrania grupy. Artyści wykonali również dwa covery („Noc Komety” Budki Suflera i „Try” Pink w duecie z Pauliną Romaniuk) oraz pierwsze utwory przygotowywane z myślą o nowym albumie. W międzyczasie, jak na taką uroczystość przystało, był tort i „Sto lat”. Wszystko to było uzupełnione poczuciem humoru członków zespołu z Markiem Molakiem na czele. Wokalista jest również aktorem – grana przez niego serialowa postać Huberta w „Barwach szczęścia” również ma swój zespół. I jest to właśnie AvA.

PICT0486-1

Nietrudno było zauważyć, że zebrana publiczność bardzo dobrze przyjęła zespół. Mam nadzieję, że wraz z pojawieniem się albumu na sklepowych półkach, zwiększy się popularność muzyków. Całkowicie na to zasługują, ponieważ mało który zespół niesie wraz ze swoją muzyką tyle prawdziwego, energetycznego przekazu.

PICT0595-1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *