[RELACJA] „Ktoś nowy” na Jarmarku Świętego Mikołaja

Miniona sobota, tj. 9 grudnia br., minęła mieszkańcom Grudziądza pod znakiem muzycznej odsłony Jarmarku Świętego Mikołaja. Tego bowiem dnia wystąpiła tu Paulina Czapla, supportując gwiazdę wieczoru, czyli znany i niezwykle lubiany zespół VIDEO.


O godzinie 17 na grudziądzkim Rynku zaprezentowała się Paulina Czapla. Wokalistka kojarzona między innymi z programów muzycznych wprowadziła nas w iście bożonarodzeniowy nastrój, wykonując największe świąteczne przeboje. Nie zabrakło zatem „All I Want For Christmas Is You” i „Jingle Bells Rock”.


Sześćdziesiąt minut później scenę opanowała formacja z Wojciechem Łuszczykiewiczem na czele. Mimo typowo grudniowej aury muzycy skutecznie rozgrzali widzów, śpiewających razem z VIDEO takie hity, jak „Wszystko jedno”, „Bella”, „Fantastyczny lot” czy „Ktoś nowy”. Za pomocą evergreenu zatytułowanego „Idę na plażę” zespół podarował publiczności szczyptę słońca, przenosząc nas chociaż na chwilę w cieplejszą porę roku. Dla koneserów twórczości grupy miłym zaskoczeniem okazało się uwzględnienie w setliście utworu „Jestem zerem”. Nie obyło się, oczywiście, bez bisu, w ramach którego powtórnie usłyszeliśmy niezawodną, cieszącą się niesłabnącą popularnością „piosenkę o dniach tygodnia”, a więc „Środa czwartek”.


Tuż po koncercie tradycyjnie przyszedł czas na zdobycie autografów i zrobienie pamiątkowych zdjęć. Fani korzystali z tej sposobności z ogromnym entuzjazmem i, nie zważając na niską temperaturę, czekali w kolejce do swoich idoli.Zajrzyj po więcej:

VIDEO na Facebooku

Paulina Czapla na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.