[RELACJA] Maciej Balcar w łódzkim New Yorku

W ubiegły czwartek (08.02.2018r.) w łódzkim klubie New York odbył się koncert Maćka Balcara w ramach „Maciek Balcar Accoustic Tour 2018”.


To już ósma trasa, podczas której Maciej wraz ze swoimi przyjaciółmi wyrusza w rajd po Polsce za swoją muzyką.

Podczas koncertu zaprezentowano materiał pochodzący z dotychczasowych solowych wydawnictw muzyka .  Zagrano m.in. „Gruszki”, „Pokochaj”, czy utwór „Wojna”. Ponadto muzycy zaprezentowali małą próbkę materiału, który już niebawem ukaże się w postaci nowego albumu. Premiera planowana jest na luty 2018r.

Podczas koncertu muzycy dostarczyli publiczności całą paletę emocji i nastrojów. Czarowali dźwiękami gitar, skrzypiec elektrycznych i instrumentów perkusyjnych. Widownia bardzo chętnie angażowała się we wspólne śpiewanie piosenek i żywo reagowali na komentarze i anegdoty Maćka.

Trasy Balcara są niezwykle rzadkimi przedsięwzięciami na polskiej scenie muzycznej, artysta jako jeden z nielicznych organizuje swoje koncerty dzień po dniu, przez prawie miesiąc – a na każdym z nich, niezależnie od dnia tygodnia zbiera rzeszę fanów. W ramach tego wydarzenia Maciek odwiedzi 16 miejscowości.

This slideshow requires JavaScript.


Zobacz więcej:

Facebook

You Tube

Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.