[RELACJA] Premiera teledysku Marcina Czerwińskiego „Jak lew”

13 lipca wcale nie okazał się pechowym, 13. dniem miesiąca dla Marcina Czerwińskiego. Wręcz przeciwnie – data wiąże się z premierą jego teledysku do piosenki „Jak lew”. W wideoklipie obok wokalisty pojawiła się mistrzyni świata w kick-boxingu Agnieszka Rylik, która swoją obecnością uświetniła także wczorajszy wieczór.

Marcin Czerwinski, Agnieszka Rylik

Organizatorzy zrezygnowali z klubów muzycznych, w których najczęściej odbywają się premiery teledysku. Tym razem postawiono na Klub Bokserski Legia Warszawa. Także na ringu toczy się akcja filmu, a w piosence wokalista przekonuje, że warto walczyć, by wygrać największą bitwę, jaką jest zmiana własnego życia.

Marcin Czerwinski podczas koncertu

Podczas wieczoru nie brakowało dodatkowych atrakcji. Marcin Czerwiński pojawił się na ringu w podwójnej roli: najpierw zagrał kilka piosenek w akustycznych aranżacjach, a następnie wraz z mistrzem Europy kick-boxingu zaprezentował 3-minutową walkę pokazową, którą komentowała Agnieszka Rylik. Wśród gości wydarzenia nie zabrakło innych gwiazd. Pojawił się m.in. Krzysztof KASA Kasowski, DJ Adamus, Rafał Maślak, Bilguun Ariunbaatar oraz producent piosenki Mark Tysper, który przyleciał na premierę specjalnie ze Szwecji.

DJ Adamus

Prezentujemy premierowy teledysk Marcina Czerwińskiego:

Marcin Czerwinski podczas premiery

/fot. Nazar Vasko

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *