[RELACJA] Premierowy koncert Lanberry wraz z odsłuchem jej debiutanckiej płyty!

W piątek 04.03.2016 wyszła na świat debiutancka płyta Lanberry o banalnym, a zarazem tajemniczym tytule, LANBERRY. Tego samego dnia mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w premierowym koncercie wokalistki zorganizowanym w ramach TIDAL X oraz wspólnym pierwszym odsłuchaniu płyty w studiu U22 w Warszawie.

Kim jest Lanberry? Lanberry to tak naprawdę Małgorzata Uściłowska. Przygodę ze śpiewaniem rozpoczęła już jako dziecko, natomiast poważną pracę nad swoim wokalem zaczęła w 2010 roku. Przed wydaniem singla we wrześniu, jej głos mogliśmy usłyszeć na prywatnym kanale YouTube, gdzie zamieszczała covery znanych i lubianych utworów.

Wieczór rozpoczął krótki koncert, na którym zaprezent’owane zostały cztery utwory, wśród nich te popularniejsze wśród publiczności jak „Każdy moment” oraz całkowite nowości. Po koncercie przyszła pora na krótkie wymiany zdań oraz gratulacje.

Podsumowaniem tego wieczoru był odsłuch całego materiału z jej debiutanckiej płyty, a to wszystko w wersji studyjnej. Jak można było się spodziewać, po zapowiadającym płytę singlu “Każdy moment”, cały krążek przepełniony jest emocjonalną lirycznością w elektronicznej odsłonie. Sporym zaskoczeniem  był więc zaprezentowany utwór “Bunt” będący szczyptą pieprzu na tej niekiedy aż cukierkowej rzeczywistości. Emocje bowiem są kluczem do poznania pełnej treści. Znajdziemy tu ich cały wachlarz od miłości po nienawiść , od obojętności do buntu.
Całość utrzymana jest w jednolitej kompozycji, gdzie każdy z utworów pokazuje inną część ludzkich losów, historii tak niespodziewanych, a jednak mających ogromny wpływ na życie. Podczas koncertu na twarzy artystki, towarzyszącego zespołu jak i osób odpowiedzialnych za produkcję ,widać było szczęście oraz dumę.  Tych samych emocji nie zabrakło w głosie. Zauważalne było, że muzyka jest dla tych ludzi czymś więcej niż chwilową zajawką, a fakt wydania płyty jest zwieńczeniem lat ciężkiej pracy .

Idzie wiosna, a wraz z nią do życia budzi się świat. Budzą się w nas uczucia, a dzięki utworom zawartym na płycie LANBERRY możemy jeszcze bardziej poczuć, powiew pozytywnej energii. 


Lanberry – Każdy Moment


Płyta jest już dostępna w empikach oraz na TIDALu i innych serwisach streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *