[RELACJA] Sławomir z muzyczną niespodzianką w Klubie Studio

W miniony piątek, tj. 17 listopada br., krakowskim Klubem Studio zawładnęło Rock Polo. Wystąpił tu bowiem twórca owego gatunku, czyli zdobywający serca publiczności Sławomir. Tuż przed gwiazdą wieczoru zaprezentował się zespół Buskers Band.


O godzinie 20 pokaz swoich umiejętności rozpoczęła formacja Buskers Band, składająca się z sześciu studentów z krakowskich uczelni, dzielących pasję do muzyki, zwłaszcza tej wykonywanej przez zagraniczne street bandy. Dźwięki bębnów, dwóch trąbek, puzonu i saksofonu barytonowego splotły się w doskonale znane utwory zaaranżowane w ciekawy i zaskakujący sposób. Karol Gajdziński, Krzysztof Śliwa, Mateusz Mizio, Oskar Wajda, Rafał Gaj i Mateusz Wiśniowski mają w swoim repertuarze wiele przebojów, w tym „Rasputin”„Why don’t you Get a job?” oraz kultowe „Stand by me”. Ostatnie z wymienionych poruszyło widzów z taką mocą, że dołączyli oni wokalnie do instrumentalnej wersji hitu. Niebywale energetyczny, czterdziestominutowy koncert nie był – jak się okazało – ostatnim tego dnia występem Buskers Band. Dodajmy, iż na stronie www.zrzutka.pl/ydf8nd trwa zbiórka środków finansowych, a zostaną one przeznaczone na wydanie debiutanckiej płyty grupy.Krótko przed godziną 21 światła na sali przygasły, a budujące napięcie intro dało znać, że za moment rozpocznie się główny punkt programu. Gdy na estradzie pojawili się członkowie zespołu Trzymamy się Zapały, w klubie rozległ się pełen entuzjazmu aplauz. Kiedy jednak  do muzyków dołączył Sławomir w towarzystwie Magdaleny Kajry Kajrowicz, emocje sięgnęły zenitu. Chociaż stwierdzenie to może wydać się nieco banalne, w tym przypadku odnalazło w rzeczywistości całkowite potwierdzenie. Usłyszeliśmy największe hity, jakimi są bez wątpienia „Megiera”, „Ni mom hektara” i „Aneta”. Za wisienkę na torcie uznać należy trzykrotne – tak, tak, trzykrotne! – wykonanie muzycznego fenomenu zatytułowanego oczywiście „Miłość w Zakopanem”. Nastąpiła tutaj wyjątkowa niespodzianka, ponieważ do zagrania tej piosenki Sławomir zaprosił chłopaków z Buskers Band. Relację z tej kolaboracji obejrzycie poniżej:


Wśród pozycji umieszczonych na setliście znalazły się także covery: „Jak minął dzień”, „Rycz, mała, rycz”, „Mydełko Fa” i „We are the champions” oraz składanka piosenek dla dzieci… i nie tylko. Kilkakrotnie rozlegało się rytmiczne skandowanie tłumu, świadczące o – nomen omen – zapale, z jakim odbiorcy witali każdy kolejny utwór. Zaraz po koncercie fani mieli szansę na zdobycie autografu, zrobienie pamiątkowych zdjęć oraz zakup gadżetów.


Nowa odsłona Klubu Studio oraz fantastyczny koncert Sławomira to duet idealny. Kto nie był, niech żałuje, kto zaś odwiedził lokal przy ulicy Budryka 4 w Krakowie, z pewnością na długo zapamięta te muzycznie spędzone chwile.Sprawdźcie, gdzie w najbliższym czasie wystąpi Sławomir:

19 listopada 2017 / Tomaszów Mazowiecki / ZSP nr 3 im. Jana Pawła II – Samochodówka

24 listopada 2017 / Gołębiewo / Tropical Club

25 listopada 2017 / Trojany / EDEN Trojany

25 listopada 2017 / Wołomin / Sala Balowa Karolina

26 listopada 2017 / Lublin / SilenceClub

1 grudnia 2017 / Złotów / Genesis Złotów

2 grudnia 2017 / Koszalin / hala widowiskowo-sportowa 

2 grudnia 2017 / Bierzwnica / Arena Bierzwnica

9 grudnia 2017 / Sandomierz / Bajla Club – Restauracja

10 grudnia 2017 / Częstochowa / Hala Sportowa Polonia w Częstochowie

15 grudnia 2017 / Rzeszów / BAJKA DISCO CLUB Rzeszów

16 grudnia 2017 / Bolesławiec / Klub Imperium

28 grudnia 2017 / Obsza / SkrClub Obsza

31 grudnia 2017 / Zakopane / Sylwester z Dwójką

16 lutego 2018 / Bielsko-Biała / Klub Klimat

18 lutego 2018 / Siemianowice Śląskie / Siemianowickie Centrum Kultury

24 lutego 2018 / Toruń / OD NOWA

8 marca 2018 / Radom / Klub Strefa G2

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.