[RELACJA] Sylwestrowa Moc Przebojów 2018 przeszła do historii

Podobno zakończenie roku wyznacza trend utrzymujący się przez najbliższe miesiące. Jeżeli jest to prawda, czeka nas trzysta sześćdziesiąt pięć dni z gwiazdami! Nie tylko takimi wysoko na niebie, ale i tymi na wyciągnięcie ręki. Wszystko za sprawą Sylwestrowej Mocy Przebojów, wzorem poprzednich lat zaserwowanej nam przez telewizję Polsat. Było kolorowo, hucznie i bardzo muzycznie!


Imprezę zorganizowaną po raz pierwszy na Stadionie Śląskim uświetniła swoją obecnością między innymi Maryla Rodowicz. Wokalistka nie zawiodła widzów liczących na kolejne intrygujące kreacje, bowiem podczas każdego z wejść ukazywała się w coraz to barwniejszych, przygotowanych specjalnie na tę okazję szatach godnych królowej polskiej piosenki. Maryla wystąpiła ponadto z formacją Enej, z towarzyszeniem której zaśpiewała „Kałasznikow”.


Niepowtarzalne doznania zapewnili nam też pozostali artyści: Michał Szpak, Michał Wiśniewski i Ich Troje, Feel i Ola Gintrowska, Piersi, ŁobuzyMateusz Ziółko, Grzegorz Hyży, Ewa Farna, Ola Szwed, Cleo, Ewelina Lisowska oraz Sławomir. Pytane o przeżycia, gwiazdy jednogłośnie podkreślały wyjątkową atmosferę panującą na Stadionie oraz niepodważalną rolę, jaką w tym przedsięwzięciu odgrywała publiczność.


Tuż po godzinie dwudziestej trzeciej, razem z Kajrą i zespołem Trzymamy się Zapały, na scenie pojawił się właśnie ostatni z wyżej wymienionych, przybyły do Chorzowa prosto ze stolicy Tatr! Muzycy pod wodzą Sławomira wykonali brawurowo utwór grupy Bolter, zatytułowany „Daj mi tę noc”. Nie mogło zabraknąć najważniejszych autorskich hitów, czyli singli „Miłość w Zakopanem” i „Megiera”, które, mimo dość niskiej temperatury powietrza, skutecznie rozgrzały fanów wokalisty. Króla Rock Polo mogliśmy zobaczyć i posłuchać aż trzykrotnie, a nowy rok przywitaliśmy przy zaprezentowanych przez niego dźwiękach legendarnego „We are the Champions”.


Tradycyjnie odwiedzili nas goście zagraniczni, a więc The SHOW – Tribute to ABBA, The Gipsy Band oraz Liz Mitchell z Boney M. O odpowiedni klimat zadbali prowadzący: Krzysztof Ibisz, Maciej Rock, Maciej Dowbor, Rafał Maserak, Paulina Sykut-Jeżyna, Elżbieta Romanowska i Agnieszka Hyży. Niezbędny element humorystyczny wprowadził natomiast duet Para Numer Dwa, w składzie Ewa Błachnio i Łukasz Kaczmarczyk.


Nie sposób nie wspomnieć o zapierającej dech estradzie, wzbogaconej o efektowne wizualizacje. Całokształt zrobił niesamowite wrażenie na widzach zarówno śledzących wydarzenia przed telewizorami, jak i zgromadzonych w Kotle Czarownic.


Przekrój gatunków muzycznych, zaskakujące aranżacje, niezwykłe stylizacje. Te czynniki sprawiły, że niewątpliwie każdy znalazł tu coś dla siebie. Coś, co zaintrygowało, zachwyciło, pozostało w pamięci. Widownia bawiła się doskonale aż do samego końca, a więc do godziny pierwszej w nocy. Sylwestrowa Moc Przebojów okazała się najgorętszą imprezą pod słońcem… zwłaszcza pod słońcem Polsatu!zajrzyj po więcej:

Sylwestrowa Moc Przebojów na Facebooku

Polsat na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.