[RELACJA] Urodziny Hulakula z zespołem VIDEO i Charytatywnym Turniejem Gwiazd

Charytatywne współzawodnictwo celebrytów, akrobatyczne show, pokazy pirotechniczne, Champagne Show, a na deser fantastyczny koncert zespołu VIDEO. Te właśnie atrakcje przygotował klub Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, w ubiegłą sobotę, tj. 4 listopada br., świętujący pierwszy rok w nowej lokalizacji. Przy ulicy Jagiellońskiej 82B w Warszawie odbyła się prawdziwie udana impreza urodzinowa, bogata w pozytywne niespodzianki i ciekawe punkty programu.


Start wydarzenia wyznaczono na godzinę 20, kiedy to zgromadzona tłumnie publiczność mogła rozgrzać się przy brzmieniach klubowych. Niedługo potem w RCM jęli pojawiać się wyjątkowi goście. W trwającym blisko dwie godziny II Charytatywnym Bowlingowym Turnieju udział wzięły takie gwiazdy, jak Maja Hyży, Majka Jeżowska, Łukasz Zagrobelny, Rafał Mroczek, Marek Kościkiewicz, Paweł Stasiak, mister polski Jakub Kucner, Adi Kowalski, Kasia Nova, Maciej Panek, Adrian Mielnik, Sasha Strunin, Ewa Lubert, Jarek Jakimowicz, Paulina Koziejowska, Krzysztof K.A.S.A Kasowski czy Eliza Gwiazda. Najlepszą drużyną okazała się ta z Przemkiem Cypryańskim na czele. Aktor zdobył najwięcej punktów, a ich liczba została pomnożona przez sto złotych. Pozyskana w ów sposób kwota zasiliła konto Fundacji Spełnionych Marzeń.


O północy sceną zawładnęła znana i lubiana grupa VIDEO. Fani, stanowiący przekrój niemal wszystkich pokoleń, nie szczędzili strun głosowych, śpiewając razem z wokalistą, Wojciechem Łuszczykiewiczem, największe przeboje formacji: „Ktoś nowy”, „Alay”„Wszystko jedno”, „Idę na plażę”, „Bella”„Papieros” oraz wiele, wiele innych. Choć stwierdzenie to zabrzmi banalnie, owacjom nie było końca, podobnie prośbom o bisy. Ten stan rzeczy wynikał nie tylko z solidnej porcji dobrej muzyki, ale i doskonałego kontaktu zespołu z publicznością.Po ponadgodzinnym koncercie przyszedł czas na dyskotekę przy dźwiękach serwowanych przez DJ-a. Mimo że był to długi, pełen emocji wieczór, znaleźli się jeszcze liczni tancerze, którzy ochoczo wkroczyli na parkiet. Kolorowo, muzycznie i odświętnie. Tak zapiszą się w pamięci uczestników pierwsze urodziny Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta. Każdy, kogo zabrakło z nami w tym dniu, niech żałuje utracenia pięknych wspomnień!


Zajrzyj po więcej:

VIDEO na Facebooku

Hulakula na Facebooku

wydarzenie na Facebooku


fot. Paulina Kalinowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.