Relacja z planu teledysku „Nie Tak” Maleo Reggae Rockers

         21 kwietnia 2016 był bardzo pracowitym dniem dla zespołu Maleo Reggae Rockers z powodu realizacji zdjęć do najnowszego klipu zespołu. Najnowszy teledysk będzie wizualizajcją tekstu utworu “Nie tak” z najnowszej płyty zespołu “Wake up”.

        W teledysku wszystko będzie „kręcić się” wokół jednego charakterystycznego bohatera, który na drodze swojego życia napotyka wiele dobrych oraz złych rzeczy, ludzi coraz chwil.
        
  Fabuła narazie jest skrywana za kotarą tajemnicy, ujawni się ona  wraz z premierą teledysku, której data obecnie jest jeszcze trzymana w tajemnicy. Ze swojej strony możemy jednak obiecać, że na pewno poinformujemy Was o tym wydarzeniu.
Reżyserem jest Anna Powierża.Do udziału w teledysku zespół zaprosił swoich fanów – pojawiło się ponad 20 osób spośród których zostały rozlosowane egzemplarze płyty Maleo „Wake up” z autografem.
      Zdjęcia realizowano w Warszawie. Rozpoczęto je w opuszczonej fabrycenaUrsusie, kolejne sceny sukcesywnie realizowano przy placu Trzech Krzyży oraz w zakładzie fryzjerskim przy ulicy Hożej. Tego dnia pogoda dopisała bardzo dobrze, dzięki czemu nie było większych problemów z realizacją scen, w których sprzyjająca aura była konieczna. Na planie można było zaobserwować, że zarówno artyści, jak i osoby po drugiej stronie kamery rozumiały się bardzo dobrze. Poskutkowało to małą liczbą dubli i sprawną realizacją teledysku.
W galerii znajdziecie pare zdjęć z planu teledysku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *