Retransmisja koncertu Patrycji Zarychty w Radiowej Trójce

Już w niedzielę 17 czerwca o godz. 19:00 w Programie Trzecim Polskiego Radia odbędzie się retransmisja koncertu Patrycji Zarychty, który miał miejsce w kwietniu tego roku w studio im. A. Osieckiej. 

Podczas koncertu wykonała utwory z płyty „Szczęście” w odmienionych aranżacjach oraz kilka nowych utworów.

Patrycji na scenie towarzyszyli:

Piotr Bolanowski – instrumenty klawiszowe
Karol Kozłowski – bas/kontrabas
Andrzej Gondek – gitara
Gniewomir Tomczyk – perkusja
Patrycja Ciska – chórek
Magdalena Wasylik – chórek
Bartosz Michniewicz – chórek

Wokalistka, nauczycielka śpiewu i emisji głosu. Jest absolwentką Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na Akademii Muzycznej w Katowicach. Wykładała w klasie wokalu na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, kierunek Jazz i Muzyka Rozrywkowa. Współpracowała m.in. z Wojtkiem Pilichowskim, Michałem Wierbą, Stealpot, Arkiem Skolikiem, Piotrem Żaczkiem, Michałem Urbaniakiem, Wojtkiem Fedkowiczem, Femi Temowo, Michael Patches Stewart.

Na swoim koncie ma wiele nagród na konkursach i festiwalach ogólnopolskich. Zdobywczyni Specjalnego Mikrofonu Radia Kielce – Wokalistka Roku 2013 oraz Przebój Roku 2014. Wokalistka projektu Magnetic Clouds, który zdobył wyróżnienie m. in. w Internationa Songwriting Competition oraz Unsigled Only 2014. Uczestniczka 7 i 11 edycji Must Be The Music.
Występowała na największych festiwalach Jazzowych w Polsce.

Single promujące płytę „SZCZĘŚCIE” (premiera 19 maja 2017 roku) to „Kobieta (Paris Groove) i „Slowly”, który był Piosenką Dnia w radiowej Trójce oraz w propozycjach Listy Przebojów Polskiego Radia Trójka.


Patrycja Zarychta

FACEBOOK
FACEBOOK
INSTAGRAM
YOUTUBE

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.