„Ro” – nowy singiel i teledysk zapowiadający solowy album Igora Herbuta – DZIŚ PREMIERA

Igor Herbut, wokalista popularnej grupy „LemON” wkracza na solową ścieżkę kariery. Już dziś, premierowo możecie posłuchać drugiej piosenki po „Jasnym”, promującej solowy album artysty.


„Chrust” to pierwszy solowy album Igora Herbuta, piękny, dojrzały i bezwzględnie szczery. Artysta, choć znany jest z troski o swoją prywatność, nowym albumem wpuszcza słuchaczy w swój świat i pozwala im przekroczyć swoją sferę intymną.


„Ro” to drugi utwór zwiastujący mój solowy album „Chrust”. Nie będę o nim długo pisał. Wystarczy, że posłuchacie. Tak myślę… Najlepiej: kilka razy. Aż do momentu, gdy tekst i melodia zapiszą się w Waszych głowach i sercach i będziecie go śpiewać razem ze mną” — mówi o nowym singlu Igor Herbut. – „Jestem przekonany, że wtedy każdy z Was odnajdzie w nim swój własny klucz interpretacji. Wydaje mi się, że”Ro” to jeden z tych utworów, które dla każdego są o czymś nieco innym. Teledysk, w trybie wyjątkowym, bo przecież wszystko obecnie działa w trybie wyjątkowym, stworzyliśmy z Magdą Górską, artystką, kolażystką, znaną w Polsce i za granicą pod pseudonimem @magda_americangangsta.”Wyobraź sobie, że podarowałem Ci swój notes. Możesz zajrzeć, jeśli chcesz, w porządku. Najpierw odnajdujesz ostatnie zapisane kartki, to początek 2020 roku. Tu zaczynasz. Wiesz, gdzie jestem. Powoli przekładasz kartki wstecz, cofasz się do wcześniejszych zapisków i odnajdujesz historie, o których nigdy nie wspominałem, o które nigdy byś mnie nie podejrzewał. Tak jest skonstruowana ta płyta. Barwy stopniowo przechodzą jedna w drugą — opowiada Igor.


Na solowy album Igora czekaliśmy przez ponad osiem lat, ale warto było uzbroić się w cierpliwość.


„Od samego początku mojej kariery muzycznej jestem regularnie pytany, kiedy wydam solową płytę. Zawsze odpowiadałem, że zrobię to, ale kiedyś. To kiedyś było wygodną tarczą, za którą mogłem się skryć. Odsuwałem w czasie ten moment, bo wiedziałem, że całkiem się na solowym albumie odsłonię. I tak się właśnie stało”.


Tracklista:

1. Latające słonie
2. Jasny
3. Tańczmy
4. Miłość i mleko
5. Wdzięczność
6. Ro
7. Corda
8. Kroki
9. Los
10. Amnezja i amnestia
11. Nie
12. Krakowski spleen
13. Jasny (band version)
14. Tańczmy (bonus track)

Premiera albumu 8 maja!

⬇️⬇️⬇️ Preorder można zamówić pod tym adresem ⬇️⬇️⬇️

https://kulturalnysklep.pl/muzyka/chrust-chrust