Robert Janowski wystąpi w Nowohuckim Centrum Kultury

Robert Janowski pojawi się w samym sercu Małopolski! Wokalista znany z musicalu „Metro” odwiedzi bowiem Nowohuckie Centrum Kultury w Krakowie, by promować swe najnowsze wydawnictwo, zatytułowane „Najpiękniejsze Melodie”. Koncert odbędzie się 10 marca 2019.


W ramach wydarzenia usłyszymy utwory z tego nastrojowego albumu, utrzymane w czarującym klimacie lat dwudziestych i trzydziestych XX wieku, jednak zaaranżowane współcześnie przez wybitnego kompozytora Tomasza Filipczaka. Nie zabraknie takich standardów, jak „Zakochani są wśród nas”, „Małe mieszkanko na Mariensztacie” czy „Umówiłem się z nią na dziewiątą”. Po koncercie będzie można kupić płytę „Najpiękniejsze Melodie”, a także zdobyć autograf artysty.


Oprócz Roberta Janowskiego na scenie wystąpi dwunastoosobowy band w składzie: Tomasz Filipczak (fortepian), Mirosław Wiśniewski (kontrabas/bas), Przemysław Kuczyński (perkusja), Przemysław Świerk (gitara), Piotr Ziarkiewicz (trąbka), Mariusz Mielczarek (saksofon), Wiesław Wysocki (saksofon), Andrzej Rękas (puzon), Paulina Mastyło-Fałkiewicz (skrzypce I), Anna Szalińska-Zaziębło (skrzypce II), Sylwia Mróz-Celuch (altówka) i Dorota Woźniak-Mocarska (wiolonczela).


Partnerem wydarzenia jest Corega, natomiast patronami są: Radio Pogoda, Co Jest Grane24, Outdoor jest Cool! AMS i Gazeta.pl. Bilety nabędziemy na stronie biletyna.pl.


zajrzyj po więcej: 

Robert Janowski na Facebooku
wydarzenie na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.