Robert Krawczyk debiutuje albumem „OD:DO”

Robert Krawczyk, znany w muzycznym środowisku jako DrySkull, prezentuje debiutancki solowy album OD:DO.

Płyta to zbiór 11 kompozycji utrzymanych w elektroniczno-rockowym klimacie z elementami psychodelii. 10 utworów słowno-muzycznych oraz jeden instrumentalny.

Krążek „OD:DO” to 45 minut muzycznych obrazów, w których barwy dnia łączą się z odcieniami nocy, a każdy plan przenika się z pozostałymi tworząc niespotykaną dotychczas na polskim rynku fuzję gatunków.

„Kiedy w 2010 roku postanowiłem zająć się produkcją muzyki, moim celem było zdobycie umiejętności potrzebnych do samodzielnego wyprodukowania własnego solowego materiału – mówi autor – Poruszam na tej płycie szeroko pojętą kwestię komunikacji: z drugim człowiekiem, z otaczającym światem, wreszcie z samym sobą. Nie starałem się zamknąć w ramy jednej przyświecającej myśli, istnieje jednak pewna nić narracji, dzięki której płyta stanowi integralną całość” – dodaje muzyk. „Od akceptacji siebie (Burze, Anomalie, Światłowstręt, Pytania) poprzez otwarcie na drugiego człowieka (YOLO, Zmiany, Trip) aż do pojednania z panującą wokół rzeczywistością (Doba, Wszystko Jest Wszystkim, Już). Utwór tytułowy, elektroniczna etiuda OD:DO, to moja interpretacja mnogości perspektyw, w jakich toczy się chwila” – Robert Krawczyk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.