RobGitarnik & Positive Virus w klipie do utworu „Wejdź na szczyt”

W miniony piątek, tj. 20 października br., odbyła się światowa premiera teledysku do utworu „Wejdź na szczyt”, który zaprezentowali RobGitarnik & Positive Virus. 

Publikację teledysku poprzedzał singiel w wersji radiowej, rozbrzmiewający w kilkunastu rozgłośniach w Polsce oraz w polonijnych stacjach w Anglii, Szkocji i Irlandii. Dotarł również do ósmego miejsca Listy Przebojów TOP 15 Wietrznego Radia ChicagoZa muzykę odpowiada Robert Madziarz, za słowa Daniel Buchowiecki, zaś produkcją klipu zajął się Jurek Konieczek z DA Studio.


Positive Virus to połączenie sił witalnych, wspólnej pasji, radości z grania oraz pozytywnej energii trzech wyjątkowych osobowości, tj.: RobGitarnika (wokal, gitary), Eryka Banasiaka (bas) i Łukasza Kleszcza (perkusja). Pierwszy singiel, „Wejdź na szczyt”, stanowi wraz z teledyskiem zapowiedź płyty, nad którą właśnie pracuje zespół. Premierę krążka zaplanowano na lato roku 2018.

Wraz z naszą muzyką w pop-rockowym klimacie zarażamy pozytywną energią, radością i przesłaniem, że zawsze warto marzyć, wierzyć i walczyć o to, by spełniać swoje marzenia, a przy tym być dobrym człowiekiem. Taki jest właśnie Positive Virus, najprawdopodobniej najbardziej pozytywny Virus na świecie! – mówią muzycy. 


Zajrzyj po więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.