RobGitarnik z teledyskiem do świątecznego singla „Magia chwil”

9 grudnia br. odbyła się premiera teledysku nagranego do świątecznego singla zatytułowanego „Magia chwil”, który zaprezentował RobGitarnik. Za muzykę odpowiada sam Robert Madziarz, zaś autorem słów jest Daniel Buchowiecki.

Piosenka „Magia chwil” mówi o tym, że zawsze jest dobry czas na przebaczenie, szczerą rozmowę, na jakąś pozytywną zmianę. Warto pamiętać o sobie, zatrzymać się i docenić chwile z bliskimi. Ta magia jest dla Ciebie, więc skorzystaj z niej, by każdy moment był pełny miłości, życzliwości, radości i magii. Nie tylko w te nadchodzące Święta, ale każdego dnia.


W ubiegłym roku utwór „Magia chwil” i rozbrzmiewał przez kilka tygodni w świątecznym paśmie w kilkudziesięciu rozgłośniach radiowych w Polsce oraz polonijnych stacjach w Anglii, Szkocji, Irlandii i USA. Produkcją klipu zajął się Tomasz Maziarz z TM Production, zaś zdjęcia wykonano w Częstochowie dzięki ekipie GB FilmProdukcja muzyczna to dzieło RobGitarnik SOUND TRAVEL STUDIO. W teledysku udział wzięli: Beata, Michał i Lenka Opalińscy, RobGitarnik, czyli Robert Madziarz oraz kilka przypadkowych osób.

Zajrzyj po więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.