Rosalie. i kulisy powstawania albumu „Flashback”

Rosalie. zaprezentowała specjalny materiał, tak zwany behind the scenes. Stanowi on zestaw wspomnień podsumowujących proces powstawania płyty „Flashback”.

Zabieramy Was do Quality Studio, gdzie Rosalie. nagrywała album i spacerujemy po ulicach Poznania, spotykamy osoby blisko związane z procesem twórczym, ale i od wielu miesięcy wspierające karierę Rosalie. – dowiadujemy się. – Zobaczcie, co na temat „Flashback” i samej autorki do powiedzenia mają Gabi Drzewiecka (Chilli Zet, CGM), Ten Typ Mes, Ras czy Envee!


Album „Flashback” ujrzał światło dzienne 19 stycznia br. nakładem Alkopoligamia.com. Do jego zrealizowania Rosalie. zaprosiła najciekawszych polskich twórców definiujących brzmienie rodzimej muzyki niezależnej i elektronicznej. Na krążku usłyszymy między innymi Chloe Martini, Bitaminę, Moo Latte, Bartosza Kruczyńskiego a.k.a Pejzaż czy Hatti Vatti. Dotychczas płytę promowały single „A Pamiętasz?” i „Królowa”„Flashback” to bardzo spójna mieszanka soulu, hip-hopu, czystej elektroniki i wyjątkowego flow charakterystycznego dla R&B, wyśpiewana w dwóch językach.


Sprawdźcie, gdzie w ramach Flashback Tour wystąpi Rosalie.:

01.03 – Wrocław, Stara Piwnica
02.03 – Katowice, Królestwo
03.03 – Lublin, Dom Kultury
08.03 – Toruń, eNeRDe
10.03 – Słubice, Prowincja/SMOK
15.03 – Warszawa, Jasna 1
16.03 – Poznań, Tama
17.03 – Opole, Miejsce X


Zajrzyj po więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.