Rosalie. prezentuje nowy singiel i zaprasza na koncerty

fot. A. Kienitz

Już 19 stycznia br. ukaże się „Flashback”, czyli debiutancki album Rosalie. Zaś nieco ponad miesiąc od dnia tej premiery wokalistka wyruszy w trasę koncertową „Flashback Tour”, promującą ów materiał. 


Podczas „Flashback Tour” usłyszymy kompozycje znane z EP „ENUFF”, a także nowe produkcje pochodzące z debiutanckiego wydawnictwa. Rosalie. ma już za sobą liczne koncerty w całej Polsce. Uczestniczyła w takich wydarzeniach, jak Open’er, Orange Warsaw czy Up To Date. Teraz przyszła pora na odświeżenie formuły. Wokalistka występować będzie w składzie poszerzonym o basistę Adama Świerczyńskiego, od dłuższego czasu udzielającego się w jej nagraniach. Na przełomie lutego i marca trio zaprezentuje się w ośmiu miastach:
23.02 – Kraków, Serce
24.02 – Częstochowa, Rura
01.03 – Wrocław, Stara Piwnica
03.03 – Lublin, Dom Kultury
08.03 – Toruń, NRD
10.03 – Słubice, Prowincja/SMOK
15.03 – Warszawa, Jasna 1
16.03 – Poznań, Tama


Ogłoszeniu trasy koncertowej towarzyszy premiera kolejnego singla. „About Us” to jeden z dwóch utworów z krążka „Flashback”, będących efektem kolaboracji z Bitaminą. 


„Flashback” stanowi zestaw dwunastu utworów utrzymanych w klimacie nowoczesnego R&B i soulu. Wydawca informuje, że „do pracy nad nimi Rosalie. zaprosiła najciekawszych polskich twórców, którzy niestrudzenie definiują brzmienie rodzimej muzyki niezależnej i elektronicznej”. Za produkcję płyty odpowiadają między innymi Chloe Martini, Hatti Vatti, Bitamina, 1988 (jedna druga duetu Syny) oraz znany z kolektywu Flirtini Suwal. Miks i mastering wszystkich numerów to zasługa Envee’go, a oprawę wizualną „Flashback” przygotował Filip Popik (rybskie), działający również z Sevdalizą.

Zajrzyj po więcej:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.