Rosalie. z teledyskiem do singla „Holding back”

Jej debiutancki album, „Flashback”, ukazał się niespełna trzy miesiące temu. Świetne krążka przyjęcie zaowocowało wygraną w plebiscycie Sanki 2018, polskiego odpowiednika „BBC Sound Of…”. Kilka tygodni później wokalistka została nominowana do Fryderyka w kategorii „Debiut roku”. Dziś Rosalie., gdyż to o niej mowa, prezentuje teledysk do singla „Holding Back” wyprodukowanego przez Chloe Martini.


„Flashback” jest na wskroś przesiąknięty stylistyką r&b, czerpiącą z hip-hopu i współczesnej elektroniki. Podczas pracy nad płytą Rosalie. skorzystała z pomocy wielu producentów, między innymi Hatti Vatti, Suwala, Bitaminy czy Chloe Martini. Jestem bardzo dumna z utworu „Holding Back”, bo to właśnie w nim udało się przemycić największą dawkę oldschoolowego r&b, które tak mocno mnie inspiruje – podkreśla sama wokalistka.


Klip do piosenki „Holding back” nawiązuje ponadto do stylistyki lat 90. i klimatu teledysków rodem z MTV. Duża w tym zasługa stylizacji stworzonych przez Ewelinę Gralak, jedną z najbardziej charakterystycznych postaci polskiego street fashion, wyróżnioną w rankingu Vogue World 100.Rosalie. ma za sobą pierwszą część trasy koncertowej. Odwiedziła dziesięć miast, wyprzedając występ w warszawskim Klubie Jasna 1. W tym miesiącu artystka wystąpi w Białymstoku i Sopocie, zaś 7 kwietnia uświetni galę rozdania nagród Sanki 2018, która odbędzie się w lokalu Grizzly Gin Bar w Warszawie.


Zajrzyj po więcej:

Rosalie. na Facebooku 


fot. A. Kienitz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.