#ROZMÓWKA z RALPHEM KAMIŃSKIM – odcinek 24

ralph

#ROZMÓWKA z RALPHEM KAMIŃSKIM – odcinek 24

ROZMÓWKA to projekt portalu muzykoholicy.com, W każdym odcinku rozmawiamy z artystą na tematy związane z jego twórczością.

Gościem dwudziestego czwartego odcinka ROZMÓWKI jest Ralph Kamiński – wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorska muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu.
Ralph jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, studiował również na Muzycznym Uniwersytecie CODARTS
w Rotterdamie. Artystycznie związany także z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku.
Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011 czy głównej nagrody na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013. W 2014 roku został również nominowany do prestiżowej nagrody artNoble w kategorii muzyka.
Obecnie Ralph pracuje nad swoim debiutanckim albumem. Piosenki jakie się na nim znajdą to spójny, bardzo osobisty materiał, tworzony w całości przez Kaminskiego. Jego muzyka jest dojrzała, głęboka i poruszająca, głównie dzięki różnorodnemu, wymykającemu się oczywistym klasyfikacjom wokalowi artysty.ralphkaminski

GOŚĆ : RALPH KAMIŃSKI

RALPH KAMIŃSKI na FACEBOOKU

RALPH KAMIŃSKI na TWITTERZE

RALPH KAMIŃSKI na YOUTUBE


Tomson
fot. Rafał Jedynak

PROWADZĄCY : Tomson Ochota

TOMSON OCHOTA na FACEBOOKU

TOMSON OCHOTA na INSTAGRAMIE

TOMSON OCHOTA na SPOTIFY

TOMSON OCHOTA na SNAPCHACIE

[czytaj] MOJE NEWSY na portalu MUZYKOHOLICY.COM


Na Wspolnej

MIEJSCE : Na Wspólnej coffee & bistro

NA WSPÓLNEJ na FACEBOOKU

ADRES : Wspólna 37/39, 00-519 Warszawa

[zobacz] MENU w NA WSPÓLNEJ


 muzykoholicy.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.